Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok, ha a 18 éves...

Mit szólnátok, ha a 18 éves lányotok, aki még veletek lakik, összejönne egy 41 éves férfival?

Figyelt kérdés

Én szóhoz sem jutok, de nem tilthatom el tőle! Vagy mégis?

39/N


2012. jan. 8. 22:33
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
40%

Az én engedélyemmel biztos nem lehetnének együtt. Tudom, h ezzel nem érnék el semmit, sőt, de akkor sem tudnék asszisztálni ilyen undorító kapcsolathoz...

Zsebpénzt beszüntetném, szigorú szabályok. Ha nem tetszik, elmúlt 18, mehet, de a pasijával soha nem jöhet a ház közelébe. Ő hazajöhet, amikor akar, de egyedül.

2012. jan. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
52%
Lerúgnám a vén f.asz veséjét. F/35
2012. jan. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
96%
Igazából, mivel már nagy korú, ha nem akar rád hallgatni, akkor nem tudsz mit csinálni. Ha meg akarod érteni, gondold végig a gyermekkorát. Milyen viszonyban van/volt az édesapjával? Mert ha elhagyta őt, vagy nem foglalkozott vele az apukája, lehet apakomplexus is. Ülj le vele és beszéld meg vele, hogy te hogy látod a helyzetet. Ne tiltsd egyből, mert azzal csak eltaszítod magadtól, és nem fog végighallgatni. Megértem, hogy aggódsz, és félted, de most az a legjobb megoldás, ha csak óvatosan közelítel a témához. Sok sikert!
2012. jan. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 A kérdező kommentje:
5 éves korában elváltunk a férjemmel... most pedig a nevelőapjától is. Lehet, ez az oka?
2012. jan. 8. 22:40
 5/44 anonim ***** válasza:
46%

Kb 16 voltam,amikor megkértem anyámat,hogy ha nem fehérbőrű,vagy több mint 10 évvel idősebb vagy drogos/maffiózó stb férfival akarok összejönni,kössön ki,és csak ha normalizálódtam engedjen el.

Nem kellett megtennie szerencsére,már nem is valószinű h kell,de ha gyerekem lesz,nem fog érdekelni a hiszti,ha az kell akkor kikötöm,össze nem áll az előbb felsoroltakkal.

24/N

2012. jan. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 A kérdező kommentje:
Az édesapja kb. évente felhívja, de akkor is csak bántja. Se szülinap, se karácsony, még egy sms-t sem küld neki, nem hogy ajándékot... Nevelőapja pedig sosem tekintette sajátjának, sokszor el akart költözni miatta, mert mindig bántotta, a fő oka ez a válásunknak.
2012. jan. 8. 22:41
 7/44 anonim ***** válasza:
44%
Hehe, zsebpénzt beszüntetni? Hát pont azért van vele, mert kiegészítés kell neki...
2012. jan. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
63%
Esetleg hagyjad hadd csinálja, majd úgyis szakítanak, ha meg nem akkor miért ne lehetnének boldogok együtt?
2012. jan. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
66%

24/N vagyok

Anyámék akkor váltak el amikor 6 voltam,2 évig rajtam pereskedtek.10 voltam mikor összejött a következő férjével,17 mikor elváltak.Mégse jutott eszembe pótapát keresni,hülye kifogás.

Inkább barátnői előtt akar menőzni,hogy neki olyan "pasija" van aki furikázza,megvesz neki ezt azt (nem lényeg h adsz neki zsebpénzt),nem egy átlagos vele korú srác

2012. jan. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem valószínű. Mivel egy olyan férfit keres, akire felnézhet, és aki mellett biztonságba érzi magát. Ez tudat alatt lezajlódó folyamat, aminek az apakép hiánya az oka. Az egyén csak annyit érez magán, hogy eszeveszetten vonzódik egy idősebb férfihez. Egy olyan emberre van szüksége, aki mellett hasonló biztonságot érezhet, mintha az édesapjával lenne. #3-as voltam-
2012. jan. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!