Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én reagálom túl azt az egészet?

Én reagálom túl azt az egészet?

Figyelt kérdés

Tegnap a párom elment munkahelyi bulira, főzés iszogatás, azt mondta, ogy 10-11 körül jön haza, oké én vártam, nem jött majd hajnal fél kettőkor felhívtam, hogy merre van, mert 11 óra már rég elmúlt, azt mondta hogy most indul el. Mérges vagyok az miatta ha 11 órát mond akkor ne hajnalba jöjjön haza, nem csak az a bajom, hogy késő jön hanem mivel két településsel arrébb volt ez a buli így aggódtam hogy hogy ér haza, félek nehogy balesete legyen, soha nem lehet tudni.

Akkor ma délután félmeztelen volt és észre vettem, hogy tegnap rendbe rakta magát, hónalj és mellkas szőrét leborotválta. Nem értem, hogy miért mikor pár nappal ez előtt csinálta meg. Akkor most belenéztem a telefonjába és látom, hogy 11 óra után többen is keresték a bulizó társaságból, kérdeztem tőle, hogy mégis minek mikor ott voltál, erre mondja, hogy nem ő ekkor már eljött egyik kollégájával mert ők elmentek enni az egyik discóba (hotdog), ezt sem értem, hogy minek mikor bográcsban főztek, ha éhes volt akkor miért nem evett ott.


Sajnos tavasztól őszig mindig valami kifogással ilyen munkahelyi bulikba megy amiből már elegem van, tavaly állapotosan is itt hagyott, most kisbabával. És valahogy minden ilyen buliból hazafele menet kikötnek egy szórakozóhelyen.


2012. máj. 13. 16:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nekem se tetszene...És elég gyanús is a viselkedése.
2012. máj. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha már régen állapotosan is ott hagyott,akkor nem kell csodálkoznod.Nem tudtam hogy discoban hot-dogot is árulnak,de jó duma:)Nem is a részletek a fontosak,a lényeg hogy ő elmegy bulizni,ha tetszik neked, ha nem.
2012. máj. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

lemaradt a vége, még annyi, hogy én amikor a szüleimet megyek haza meglátogatni akkor mindig veszekszik, hogy minek megyek, meg állandóan csavargok soha nem tudok itthon megmaradni.


Ez a hotdog meg valóban van a discóban.


Akkor nem is annyira zavarna, hogy ha én is elmehetnék néha néha szórakozni, vagy ha együtt mennénk. De én úgy érzem, hogy velem nem is érzi jól magát.


Annyira haragszok hogy neki mindent lehet nekem meg semmit. Neki vannak hobbijai nekem még az sincs, mert mindig a gyerekkel kell lennem.

2012. máj. 13. 17:27
 4/6 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem nem te reagálod túl ... Sok gyanús elem van ezekben a sztorikban. Nem lehet, hogy valami nő is van a dologban? Sok a mellébeszélés a párod részéről, én úgy érzem.
2012. máj. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
Ez egy sz@r alak.Én nem bírnám ki mellette,repülne.Úgy viselkedik,mint egy alkoholista.
2012. máj. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
jaj ő nem iszik, nem rossz ember csak valahogy ezek a kikapcsolódások okoznak problémát, nem értem, hogy együtt miért nem tudunk elmenni valahova miért kell külön.
2012. máj. 14. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!