Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy baratom meg nem jarunk. Mostanaban alig hiv szinte soha de ha en felhivom akkor mindig nagyon jol elbeszelgetunk egy oran kereztul is. Miért nem hív? Lehet h en reagalom tul az egeszet?

Figyelt kérdés
csak az a baj h mesze van olyan 300km re tolem.de o akart eloszor engem.lehet h csak tul faradt es azert nem hiv fel magatol,vagy mar nem is akar?
2008. júl. 8. 10:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
az en csajom sem hiv sosem :( mondjuk en tudom az okat, nincs penze ra:(. nem lehet az, hogy nalatok is ilyen egyszeru a helyzet?
2008. júl. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy valóban nincs rá pénze vagy nem engedik telefonálni otthon(ha esetleg nem ő fizeti a telefont)vagy tényleg nem volt ideje,akármi lehet.Kérdezzél rá legközelebb,ha beszéltek,az a legtisztább.
2008. júl. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha akrsz mindent lehet! ezt vezdjol be. lehet nem a te eseted,en is igy voltam egy sraccal, mig kiderult h csak agyba akart...szerencsemre nem kapott meg..ahanyszor hivtam, 2 perc es naslam is volt, v kimentunk egy uditore, s hasonlok...aztan par napja nem hivom,s o egyaltalan nem hiv...vigyazz..aki akar valamit, az egybol tesz...
2008. júl. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
lefektetni nem akar mert o mondta h nem csak kihasznalni akar.de neki nemreg volt egy 7eves kapcsolata.csak a csaj otthagyta.
2008. júl. 8. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!