Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Probléma ha 22 évesen nem...

Probléma ha 22 évesen nem keresek épp kapcsolatot, hanem magamra koncentrálok?

Figyelt kérdés

Furán néznek rám az ismerőseim amiért nem töröm a fejem családon, pasin, egyéb ilyen dolgokon. Pár hónapja csak, hogy vége lett egy több éves kapcsolatomnak, most úgy érzem magammal akarok foglalkozni. Egyetemre járok, mellette részmunkaidőben dolgozom, nem szeretnék kapcsolatot. De egyesek szerint ki fogok futni az időből. Én nem értem, miért futnék ki? Nem ráérek még pár évet ilyenekkel foglalkozni? Fel szeretnék építeni egy karriert magamnak.

Vélemények?



2012. máj. 13. 19:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Én egyetértek, én is hasonlóképpen gondolkozom, mondjuk én 20 éves vagyok, de kapcsolatra, családra nem is terezek még gondolni egy jó pár évig. Előbb a saját életet kell megteremteni:)
2012. máj. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
Én is ennyi idős vagyok, csak nekem 2 éve nincs barátom. Mivel eddig ilyen téren nem alakultak a dolgok így hagyom a pics@ba.. (bocsánat:P) Lehet még az "exemen" kéne túljutnom vagy azon amit csinált. Most megijesztettél. Mi az hogy kifutsz az időből? Sokan 18 évesen vállalnak gyereked addig még van 6évünk. Vagy csak én vigasztalom magam ezzel? Manapság, végzős egyetemistaként nekem is a karrier kezd előtérbe kerülni. Hát, lehet én vagyok defektes? Na mind1.. Nekem nem az a bajom hogy nem töröm rajta a fejem, hanem hogy nem eléggé. amúgy meg most mit törjem ilyeneken magam.Majd jön aztán majd alakul.
2012. máj. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
28 évesen. bocsi :P
2012. máj. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nekem is nemrég lett vége 2 éves kapcsolatnak, én is ugyanígy vagyok. Nem vágyom másra, előbb el akarom őt felejteni teljesen, és tiszta fejjel és szívvel kezdeni újat. Meg most inkább én is magamra koncentrálok, próbálom kijavítani a hibáimat, ami miatt az előzőnek vége lett, és én is a karrieremre koncentrálok inkább. Az én családom is tesz megjegyzéseket, de próbálom nem figyelembe venni. Úgy is jön majd, akinek jönnie kell. Nem szabad ráfeszülni erre a dologra. Az embernek meg kell tanulnia egyedül is boldognak lenni, csak akkor lesz boldog valaki mással is.

25N

2012. máj. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
54%
Véleményem szerint lehetnél önálóbb, magabiztosabb, öntudatosabb. Miért kell minden csip-csup dologhoz mások megerősítése, illetve miért bizonytalanít el ennyire az ismerőseid eltérő véleménye? Nyilvánvalóan rögtön kapsz 8-10 választ, hogy jól csinálod, így is kell, de és akkor? Sőt, ha 8-10 olyan választ kapnál, hogy de-de, rögtön menj férjhez és ess teherbe, akkor azt tennéd? Hol a személyiséged?
2012. máj. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem jól csinálod.
2012. máj. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Azért kérdeztem mert érdekeltek a vélemények. Kaptam mát itt sok hasznos választ korábban is más kérdesemhez:)

Van barátnőm aki velem egyidős de az esküvőt tervezik, a másik 24 éves és gyereket várnak az élettársával. Én pedig itt vagyok és egyenlőre dolgozgatok és fejlesztem magam. Nekem persze most így jó, nem fogok kapkodni gyorsan új szerelem után, az úgyis jön ha jönnie kell. Legalábbis remélem.

2012. máj. 13. 19:27
 8/13 anonim ***** válasza:
90%

Ha nemrég lett vége egy hosszú kapcsolatnak, szerintem pont normális, ha most egy kicsit "pihenni" akarsz. A suli és a munka mellett pedig egyébként sem biztos, h sok időd lenne egy kapcsolat felépítésére.

Ha mondjuk egy év múlva sem hiányozna a dolog, akkor azért gondolkozz el, h nincs -e valami gond (már csak azért is, mert az ember alapvetően társas lény, és ha minden jó, akkor vágyunk az ölelésre, a szeretetre, meg pusztán arra is, h este legyen kinek elmesélni a napunkat...) De így ilyen körülmények között nem gondolom, h most egy kicsit "pihenni" vágysz.

2012. máj. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
*nem gondolom rossznak
2012. máj. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Hát igen, azért egy ölelésre sokszor vágyom most is, és sokszor rossz, hogy egyedül fekszem le aludni:S

DE most ez van, ha túlléptem rajta, majd remélem jön más.

2012. máj. 13. 19:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!