Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az exszel együtt nőttünk fel....

Az exszel együtt nőttünk fel. A bnői miért nem fogadják el, hogy tartjuk a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

van, hogy a telefonját a bnője veszi fel, nem szól bele, vagy egy másik sms-ben pocskondiázott engem. Az exnek csak megmosolyogtató az egész, hogy balhéznak rajta a nők.

nos ezt a srácot gyerekkorom óta ismerem. sokkal mélyebb a kapcsolatunk, mint amilyen egy bnő-jével lehet. együtt voltunk jóban, rosszban, békével váltunk el, teljesen érett, felnőtt módon beszélgetünk egymással.

Ismer, hogy én gyakran vagyok szeretetéhes, ő meg ráadásul árva is, tehát két ember és mégis teljesen egyformák vagyunk.

most úgy alakult, hogy csak ő az, akit feltudok hívni, szeretnék beszélgetni vele.

de már megint bekavar egy bnő.


mit tehetnék?


2012. ápr. 21. 16:59
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, valóban nem szép dolog sms-ben pocskondiázni valakit, és nem tudom, milyen komoly ezekkel a barátnőkkel a kapcsolata, de én is nagyon mérges lennék, ha a férjemnek mélyebb lenne a kapcsolata egy másik nővel, mint velem. És ezzel akkor is így volta, amikor még "csak" a barátnője voltam.
2012. ápr. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
90%
Inkább te kavarsz be..vedd észre magad a párja a legfontosabb az embernek keress magadnak egy pasit
2012. ápr. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
88%
Ne haragudj, de én is pipa lennék ha a páromat hívogatná az exnője. A vicc, hogy most nincs is párom, mert nemrég mentünk szét sok év után, mi is békével és ő az aki akarja tartani a kapcsolatot de egész egyszerűen pofátlannak érezném magam ha már lenne új nője én meg hívogatnám. Az ember a párjával köti össze az életét, az exeket nem szabad ilyen közel engedni...
2012. ápr. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
86%

mit tehetnél??

Mondjuk azt,hogy amikor van barátnője akkor háttérbe vonulsz.Nem kell felhívni,nem kell az ő vállán kisírni magad.Keress inkább magadnak egy pasit akinek átadhatod az összes szeretetedet.Oké,hogy gyerekkori barátok vagytok,de hagyni kell hogy az exnek is legyen magánélete.Nekem sem esne jól ha a barátom volt nője ha kell ha nem állandóan hívogatja..Így olyan mintha nem is a barátnők hanem te kavarnál be,de nagyon.

2012. ápr. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
84%
Igen, én is úgy gondolom, ahogy az első válaszoló. Én megértem, hogy a páromnak vannak női ismerősei, barátai is, viszont azt sosem tudnám elfogadni, hogy egy nővel mélyebb legyen a párom kapcsolata mint velem valaha is lehetne, ahogy fogalmaztál. Szerintem alapvetően ezzel van a probléma. Túl szorosan magadhoz akarod láncolni ezt a férfit, miközben egy BARÁT nem csinál ilyet. Nem mondja azt, hogy "egy nő sem fog hozzá soha olyan közel állni, mint én". Ez pont a kapcsolat ellen beszél, holott neked elősegíteni kéne barátként. Ilyen szituban szerintem teljesen természetes, hogy a párjánál beindul egyfajta védelmi reakció.
2012. ápr. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:

jönnek mennek nála a csajok

egyiket sem veszi komolyan, csak vannak.

néha én mosolygok olyanokon, amikor az egyik azt írta, hogy hú de szeretik egymást, miközben az ex csak szórakozott vele, ő mondta. azért volt mosolyogtató az egész, mert ha két ember valóban szereti egymást, akkor nem szorul egyik sem arra, hogy ezt bizonygassa...

én mindent tudok róla, ő is mindent rólam.

valódi, igazi, őszinte a kapcsolatunk.

2012. ápr. 21. 17:08
 7/43 anonim ***** válasza:
56%

OFF


Az utolsó hozzászólásod alapján kérdező, te nagyon buta nő vagy.

2012. ápr. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
100%
Mert te se néznéd jó szemmel, ha a párodnak lenne egy másik nő is az életében. Egyébként azért nem tud hosszútávú kapcsolatot kialakítani, mert túlzottan rátelepszel és ez minden normális nőt elriaszt. Nekem se kéne olyan pasi, akihez ilyen mélyen kötődik egy másik nő.
2012. ápr. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
86%
Kérdező, te egy tipikus rosszindulatú, manipulatív csaj vagy. Meggyűlt a bajom egyszer egy hozzád hasonlóval, de ő maradt alul, mert ÉN lettem a legfontosabb a párom életében, a "legjobb" barátnő pedig ejtve lett. Ott keverte nekem a szart a szerelmemnél, ahol tudta, mert majd megpusztult attól, hogy már nem ő a Nr. 1. Készülj fel rá, hogy amint a srác igazán szerelmes lesz valakibe, le leszel pattintva.
2012. ápr. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:

nem akar hosszútávú kapcsolatot!

direkt diszkóból szed össze r*biket.

nem feleséget keres!


de nekem esett pár beteges féltékeny nő.

kösz a privit, csak sajnálni tudlak.

hogy lehet vki féltékeny egy totál ismeretlen emberre....

2012. ápr. 21. 17:18
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!