Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el a szüleimnek...

Hogy mondjam el a szüleimnek hogy idősebb barátnőm van, és neki van egy gyereke is?

Figyelt kérdés
9 évvel idősebb nőbe szerettem bele és van egy kisgyereke. Nem tudom hogy mondjam el otthon. Valószínű kevesebbet fogok mondani mint 9 év, de akkor sem lesz könnyű. Szülők véleményére is kiváncsi lennék, hogy hogy reagálnának egy ilyen helyzetben ha a fiúk ezzel állítana haza! F/27
2009. jún. 26. 11:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az igazat mond, ugyis kiderül! Az hogy mit szolnak a felfogàsuktol függ! Azt meg csak te ismered! Van egy ismerösöm 27/F és egy 42 éves nö a baràtnöje, na a sràc szûlei ki vannak akadva! Pedig nem fiatalosak csak nem birjàk elviselni a nöt! Bàr azt megértem, ugy viselkedik mint egy 16 éves, borzalom! :) De szeintem, nem vészes a kor különbség a mai vilàghoz képest! Sok sikert!
2009. jún. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Ne haragudj, de nem 17 éves vagy, hanem 27. Így nem igazán sok közük van hozzá, csak el tudod dönteni mi a jó neked. Én még nem vagyok annyi, mint te, és lány vagyok, de nekem mindig fiatalabb barátaim voltak, de nem volt belőle probléma, mármint azt leszámítva, hogy rájöttem hogy milyen komolytalan "kisfiukkal" jöttem össze
2009. jún. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mondd el simán és ne hazudj a koráról szerintem.

Engem anyaként az érdekelne, hogy akarsz-e saját gyereket. Ha nem, akkor okés (szomorú lennék nagyon...). Ha akarsz, akkor hajlandó-e még szülni a hölgy, vagy elzárkózik ettől? Ha te akarsz de a hölgy már nem akar, akkor ellenezném a kapcsolatot de csak azért, mert eleve egy óriási probléma és ellentét van a kapcsolatban, mert máshogy képzelitek el a jövőt. És annak nem lesz jó vége...

3 gyerekes, 2 fiús anyuka

2009. jún. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Volt már régebben idősebb barátnőm, 7 éves korkülönbséggel, gyerek nélkül, azt elmondtam, nem örültek neki, de nagy kiakadás nem volt. De úgy nagyjából beszélgettem erről velük még régen, főleg Anyukámmal van gond, ő aztmondja hogy ez így nem jó, főleg akkor nem hogyha gyerek is van stb. De én már lassan 2 éve együtt vagyok a barátnőmmel, azért vártam eddig a szüleimnek való bemutatással hogy kiderüljön hogy tényleg ő az akivel akarok lenni vagy nem, de 2 év alatt nem nagyon volt gond eddig, ezért gondoltam hogy most már itt lenne az ideje beszélni róla. Én igazándiból saját gyereket nem nagyon szeretnék. És tudom hogy nem igazán szólhatnak bele mert már 27 vagyok, nem is azt akarom hogy beleszóljanak vagy valami, csak azt akarom hogy tudják hogy mi van, és nem akarom azt mint sok gyerek szülő viszonyban lehet hallani mostanság, hogy már évek óta nem beszélnek a szüleikkel különböző okok miatt. Ezt akarom elkerülni, igazából csak ez az egyetlen dolog amitől félek, de remélem ennyire nagy kiakadás nem lesz...
2009. jún. 26. 12:43
 5/9 anonim válasza:
ha szereted annyira és kitartasz mellette akkor ugy is elfogadják elöbb vagy utobb a lánynak is rossz igy még ha nem is mondja ...mert végülis eddig nem vállaltad fel a család elött
2009. jún. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nyíltan, egyenesen és határozottan közöld!

Nem engedéklyt kérsz rá, hanem bejelented és kész. Mellesleg, ha még durciznak is egy darabig később úgyis elfogadják, ha normális.

2009. jún. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd el, és ne hazudj. Lehet, hogy meglepődnek majd, de ha túl tudnak lépni rajta, akkor megoldódik. A gyerek pedig akkor okoz gondot, ha ti gondnak tekintitek. Megértem édesanyádat, hogy aggódik egy gyerekes nő miatt (gondolom, azért, mert akkor kicsit más a felállás: félig-meddig "mostohaapa" is leszel), de ha az a gyerek nem egy Lucifer, akkor hidd el, hogy ők is nagyon szeretni fogják. :) A barátnőd pedig nagyon rendes lehet, hogy két évet várt, amíg vállaltad, hogy bemutatod a családodnak.
2009. jún. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
az én tesómnak 20 éves korában 7 évvel idősebb barátnője volt 1,5 éves kis gyerekkel. itthon nem tört ki olyan hatalmas botrány, de azért volt visszhangja, gondolhatod. ma a tesóm 35 éves, a felesége 42, és a 1,5 éves kis gyerek, akit örökbe fogadott nem soká 17.
2009. jún. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolsó hozzászólónak: és a tesód nem bánta meg hogy azt a nőt választotta? jó a kapcsolata a feleségével így 15 év után?
2009. jún. 27. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!