Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam meg a szüleimne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg a szüleimnek, hogy barátnőm van? 19/F

Figyelt kérdés

Tudom elég triviális kérdés… De sajna a helyzet nem olyan egyszerű… A helyzet az hogy a szemükben még mindig a kis pici fiuk vagyok, akivel sosem beszéltek még erről a témáról. Szóval számukra elképzelhetetlen, hogy a kisfiuknak bnője van. Ha netán valamikor valamelyik ismerős vagy más családtag rákérdez nálam hogy „ nah és a csajokkal mi újság?” ők azonnal rávágják: „Ohh fiatal még, ráér még, majd az egyetem után, most még csak tanuljon…”

Pl.: ha egy filmben pl.: smárolós jelenet van, hirtelen beáll a kínos csönd jelensége…

Szóval tökre kisgyereknek kezelnek… még mikuláscsomagot is kaptam ma reggel -.-’’(persze titokban nehogy meglássam h kitől kaptam…)

A másik dolog, hogy sajna a múltkor akaratomon kívül, elég bunkó voltam velük és megsértettem anyumat, szóval most még a hangulat sem az igazi közöttünk…


Ráadásul péntek este moziba megyünk, és nem nagyon akarok kamu szövegeket kitalálni hogy hol voltam…


Köszi a válaszokat: 19/F


2010. dec. 6. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

-Apa, Anya elmegyek a moziba.

-Moziba?... Jó, és kivel?

-Egy... lánnyal.

-Egy lánnyal? Miféle lánnyal? Ki az?

-Hát, izé,... egy lány... az osztályból...

-Fiatal vagy még hozzá.

-Anya, de már... 19 vagyok.

-Én 23 évesen ismertem meg apádat, az egyetem végén. Ez a normális.

-De az már régen volt, én ezzel a lánnyal jól érzem magam.

-Jól érzed magad, mindig csak a szex jár a fejedben...

-De Anya, ti neveltetek, megbízhattok bennem.

-Hát nem tudom kisfiam, a te döntésed - sértődött nézés, elgondolkodás.

-Köszönöm, Anya nagyon kedves vagy, hogy engeded. Majd meghálálom...

stb. stb. És itt jön az hogy elmosogatsz kb 1 héten keresztül :)

2010. dec. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1. válaszoló! Ezen mennyi ideig gondolkodtál mire így eszedbe jutott?

Amúgy meg 19 vagy.

Már egy felnőtt ember. Mér ne lehetne barátnőd?

Egyszerűen csak vidd haza mutasd be nekik akkor úgyse lesznek olyanok a lány előtt. Utána meg majd megbeszélitek ha elment. Innen már semmit nem tudnak tenni hiszen ha szeretitek egymást akkor nem tehetnek semmit hiába vagy anyuci pici fia.

Általában ebből szokott az lenni hogy a szülők miatt a gyereknek semmi kapcsolata nem lesz és a csaj(ok) aki(k) veled van(nak) megun(nak) és szakít veled.

2010. dec. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Érdekes a kérdés, én nekem még nem volt komoly kapcsolatom 17 évesen, és egyre jobban foglalkoztat, hogy mit fogok mondani, meg hogy tálalom itthon a dolgot. De szokták kérdezgetni, hogy "van már bnőd?". Szóval lazán állnak a dologhoz hozzá. Állj te is hozzá lazán, ne görcsölj, nem kell beharangozni, szerintem elég a "összejöttem egy lánnyal, vele találkozom". Mondhatnak rá bármit, ellene úgysem tehetnek semmit.
2010. dec. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A kínos csönd jelensége nálunk is beáll mindig :P elég cikis tud lenni 22/L
2010. dec. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!