Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet elkerülni a barátnőm bemutatását a szüleimnek?

Figyelt kérdés
2010. dec. 1. 13:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Pl. nem mutatod be nekik.
2010. dec. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy darabig el tudod kerülni, de ha sokáig húzod az elég gáz, feltűnő. Pontosan nem írtad le h miért nem akarod.

Ez az élet rendje, be kell mutatni.

2010. dec. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
vagy esetleg nem mutatod be nekik.
2010. dec. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
ha hosszabb távra tervezel a csajszival akkor sajnos nem tudod elkerülni.húzni tudod a dolgot,de nem a végtelenségig.amúgy miért nem akarod őket bemutatni egymásnak?gáz a csajod?vagy a szüleid?
2010. dec. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

A válasz írója 72%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:46


Nem tudom, mit reagálna a barátnőm, ha megismerné őket. Régimódi és elég bigott emberek a szüleim.

2010. dec. 1. 13:47
 6/12 anonim ***** válasza:

te:szia család,ő a csajom,megyünk dugni ne zavarjatok!

Család:???

késöbb a család:fiam bejöhetünk?

te: igen.

család:a barátnőd hol van?

te:már elment.

biztos lessz nagy meglepődés meg nyavajgás a szüleid részéről de kit érdekel.És ha mindig így csináljátok akkor hosszú időre megúszd a bemutatást.

2010. dec. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:50


Ez már ott elbukna, hogy közben is ránk nyitnának.

2010. dec. 1. 13:52
 8/12 anonim ***** válasza:

énis ezen filóztam az előző barátomnál...de nekem hamar végetért sajna.De a barátnőd szeretné annyira hogy bemutasd nekik?

AZ s megoldás lehet amugy ha nem a házatokban mutatod be, hanem pl amikor anyukád jön haza a munkából vagy vásárlásból(ha nem kocsival jár) akkor ti PONT VÉLETLEN épp arra jártok,és akkor egy gyors bemutatkozás meg is volt.Amikor meg elmentek pl hozzátok akkor előtte találj ki valamit,amiért pl siettek a szobádba( hogy ne beszélgessenek addig a szüleid a bnőddel):D de amugy sokáig nem húzhatod ilyennel:)

2010. dec. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

A válasz írója 73%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:01


A barátnőm szeretné, igen.


Egyébként, ez sajnos nem megoldás semmire sem.

2010. dec. 1. 14:03
 10/12 anonim ***** válasza:

hát akkor mond el h régimódiak és hogy pl ne csodálkozzon ezen.És kész,azt nemtudod megmondani anyukádéknak hogy csak bemutatod,beszéltek pár szót,és bementek a szobádba ? és egmondod nekik hogy ne zavarjanak,vagy ha akarnak valamit kopogjanak?

Mert szerintem ez alap. Előző voltam:)

2010. dec. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!