Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most hazudik vagy sem?

Most hazudik vagy sem?

Figyelt kérdés
Barátom soha nem hagyta, hogy ott legyek mellette, amikor email-ezik. Volt, hogy a kanapén ültünk, ölében a laptop és megkért, menjek arrébb, hogy ne lássam a gépet. Eleinte tűrtem, de aztán meguntam, hogy mindig útba voltam, amikor nekiállt böngészni a levelezését. Ezért egyszer fogtam, és kivettem a laptopot a kezéből, és akkor láttam, hogy valami prostival levelezget. Veszekedtünk, jobban mondva én vele, majd azt állította, hogy ez csak vicc, ne vegyem komolyan. Nem hittem neki, és megkértem, hogy azonnal mondja meg mi a jelszava. Másnap azt mondta, hogy törölte magát a hotmailről. Mivel tudtam a jelszavát, ezért gondoltam leellenőrzöm. Tudom, hogy gáz, de teljesen hülyének néz. Beírtam az email címet és a jelszót, azt írta, hogy hibás a jelszó. Szóval ha törölte volna magát, akkor azt írta volna ki, hogy helytelen email cím, vagy ilyesmi, ugye? Amúgy soha nem kutakodtam, áskálódtam, bíztam benne, de hogy a saját házamból ki lettem zavarva, amikor levelezett, az már sok volt. Szóval az a kérdésem, hogy a hotmailnek mit kellene kiírnia törölt felhasználó esetén?
2012. máj. 15. 12:11
 1/8 anonim ***** válasza:

A megadott Windows Live ID azonosító nem létezik. Adjon meg vagy regisztráljon egy másik azonosítót.



ezt irja ki ha nem létezik már az a felhasználó

2012. máj. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Neki hibás jelszót ír ki...tudtam, hogy hazudik. Köszi!
2012. máj. 15. 12:21
 3/8 anonim ***** válasza:

Ezek után akarsz még tőle valamit?

Az én párom még hülyeségből se levelezzen prostival. És akkor még a titkolózás, hazudozás...

Döntsd el, hogy megér-e neked ennyit ez az egész kapcsolat!

2012. máj. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Biztosra akartam menni! Nem kap még egy esélyt!
2012. máj. 15. 12:23
 5/8 anonim ***** válasza:

A jelszó helytelen. Próbálja újra.



ezt irja ki ha hibás a jelszó,most próbáltam ki a sajátommal


Hazudik neked egyértelműen,elég átlátaszóan.

tudsz jelszóemlékeztetőt kérni,ha olyat állitott be amit tudhatsz,akkor nézd meg.

(tudom,kutakodni nem szép)

De ennek a kapcsolatnak már lőttek


első voltam

2012. máj. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem ellenőrizgetném, hanem otthagytam volna a fenébe. Pasi sosem viccelődik egy prostival...
2012. máj. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is ezt szoktam csinálni kavarok meg ezzel azzal meg irkalgatok csajoknak ugyhogy tuti kamuzik a pasid
2012. máj. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ott kell hagyni az ilyet.
2012. máj. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!