Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Élettársam nem vált el a...

Élettársam nem vált el a nejétől, aki egyébként terhes is tőle.2 éve külön élnek állitolag. Azt mondja csak "1*történt meg" de a megtartja. Hazudik a pasim és lehet kettős életet él? Hozzáteszem nem jár haza csak havonta 1*, megnézni a nagyfiát.

Figyelt kérdés
2011. dec. 14. 19:36
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

Persze, csak egyszer történt meg és mit ad isten teherbe is esett!

Lapátra kell tenned a pasit!

2011. dec. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
76%
Az az alkalom is elég.... A férj mit mond? Legfeljebb 2 gyerek után fizet gyerektartást, mert a pici a nevére kerül, hiszen házasságban született.
2011. dec. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, téged átvertek. Lépj ki ebből a "valamiből".
2011. dec. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
96%

ma 19:41

Nem nagyon értetted amit a kérdező írt.ugye??

A kérdező élettársa az apuka és férj aki felcsinálta a feleségét egy alkalommal..


Én a kérdező helyében szakítanék az élettárssal,és nem csak azért mert az asszony terhes lett.Hanem azért mert ha velem él,és az én élettársam akkor gyakorlatilag megcsalt.Ha erre képes volt,akkor nincs miért együtt maradni-

2011. dec. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Ja, szegény pasi biztos megbotlott a küszöbben és pont rá esett anyukára ...

Hülye vagy ha egy ilyen alakkal kezdesz.

2011. dec. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
19-41 vagyok, a 2. Ha nekem szólt, akkor tökéletesen értem, nem is értem, miből gondolod, hogy nem. A kérdező pasija férj is egyben, igaz másnak, de attól még hívhatom férjnek.
2011. dec. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint a nagy fia előtt készült a kisfia. Mert ugye csak havonta egyszer jár haza a nagy fiához. Aha. Értem. És gondolom ő szeretne mindenképp elválni, csak az a fránya feleség... Nos gondolom ő meg azt hallgatja, hogy apuka készül visszatérni a családjához, csak az élettársa zsarolja valamivel. Én egy nagyon buta nő vagyok, mert soha nem értettem hogyan lehet összejönni egy olyan pasival aki nem zárta még le a múltját. Nem ismerem az érzéseidet, de mindenképp azt javasolnám, rúgd ki a francba ezt a palit. (Nagyon rövid ideig lesz magányos.)
2011. dec. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Mikor megtörtént a dolog akkor még nem laktunk együtt.
2011. dec. 14. 20:35
 9/29 A kérdező kommentje:
És gyorsan összeakart velem költözni,mert bizonyítani akart,hogy engem szeret.
2011. dec. 14. 20:37
 10/29 A kérdező kommentje:
És én soha nem tudtam volna meg hogy megint gyereke lesz mivel én egy vidéki lány vagyok.De ő mégis bevallotta.
2011. dec. 14. 20:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!