Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek szemét valaki...

Szerintetek szemét valaki azért, mert elvárja a gyerektartást?

Figyelt kérdés
Tehát ha pl. egy apuka sosem fizetett a gyereke után semmit, pedig dolgozik, az anyja egyedül küszködött vele évekig a minimálbéres fizetésével, a gyerek pedig közel a nagykorúsághoz szeretné, ha behajtanák a gyerektartást az apján és bíróságra küldték az ügyet. Erről mit gondoltok?
2012. máj. 15. 14:38
1 2 3
 1/25 Sn0wf0x ***** válasza:
100%
Azt, hogy teljesen jogos!
2012. máj. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy, hogy mióta nem fizet az apuka, csak 6 hónapra visszamenőleg lehet kérni a gyerektartás összegét.
2012. máj. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
29%

Az hogy késö bánat.


Miért nem csinált valamit anyuka már rég elöbb, a bíroság csak x hónapig vissza menöleg kötelezi az apukát.


Az hogy anyuka is és apuka is kakilt a gyerkere eddig azt senkin nem tudják bevarrni, mert ha anyuka eddig nem kezdeményezett gyerektartást akkor most már késö bánat.


Szerintem te vagy az 17 éves aki az paján beakarja hajtani a sokévnyi gyerektartás mert a lsuta anyja nem foglalkozott ezzel az elözö években.


VAGY a kedves anyuka elherdálta a pénzt és szidja az apát aki viszont fizetett, mert ez is sokszor elöfordul.

2012. máj. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Az anya évek óta "harcol" a bírósággal, de az apa külföldön él és nem történik semmi változás, pedig több ügy is volt már ebből. Az apa rendesen keres, terepjáróval közlekedik, szórakozik, tehát nem a megélhetése forogna kockán.
2012. máj. 15. 14:49
 5/25 anonim ***** válasza:
69%

Ha anyának nem ítélték meg akkor neked megfogják gondolod?


Nem is tudom, hogy gyermek ezt indíthatja-e? Ezt az anyának kell rendeznie, és ha ö nem tudja akkor más sem.

2012. máj. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne szemét? A legundorítóbb dolog a világon, ha egy szülő elhagyja a gyerekét és elvárja, hogy a másik szülő tartsa el teljesen. Nem egy ilyen esetet láttam, ahol apuka lelépett, anya meg beteggé dolgozta meg idegeskedte magát évekig, hogy felnevelje a közös gyereket.
2012. máj. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 Sn0wf0x ***** válasza:
100%

14:45 te magadtól vagy ennyire hülye és korlátolt, vagy ebben támogat valaki?


Aki minimálbérből egyedülálló szülőként eltart és felnevel egy gyereket, az nyilvánvalóan herdálja a pénzt magára nem? istenem....

2012. máj. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
75%
Az apa a szemét és remélem, hogy lecsukják az ilyen férgeket..hányok az ilyenektől.
2012. máj. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem. Egy ép eszű, dolgozó férfi segíti a gyermekét, ahogy csak tudja. Nekem lesülne a képemről a bőr, ha lelépnék és elvárnám a volt páromtól, hogy a minimál fizetéséből tartsa fent magát, meg még egy gyermeket is, miközben én lehet, hogy a 3-szorosát keresem.
2012. máj. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
21%

Csak abban az esetben nem szemét dolog, ha a pasi is komolyan akarta azta gyereket. Továbbá, ha nem a pasi miatt történt a válás.


A nők is megérik a pénzükek.

2012. máj. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!