Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondjak a férjemnek, hogy...

Mit mondjak a férjemnek, hogy jobban érezze magát?

Figyelt kérdés
Ma vettünk apósomnak egy telot ajándékba mert már régóta panaszkodott, hogy az övé nem jó. Férjem tök bevolt zsongva hogy jaj hogy fog örülni az apukája. Erre elvittük a telót és apósom még rá se nézett csak leordította a férjem fejét, hogy minek ilyen szarságokat vinni meg hogy ha nem viszi innen akkor a fejéhez vágja meg ilyenek. Férjem csak annyit mondott hogy nem érdekli de látom rajta, hogy nagyon bántja a dolog.
2012. máj. 15. 17:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy kérdezze meg az apukáját, hogy miért csinálta ezt veletek, mikor ti örömet akartatok szerezni neki? Hátha meg tudja magyarázni, és akkor a férjed is megnyugszik.
2012. máj. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon nem tudsz mit csinálni, ez az ő kettőjük ügye én nem szólnék bele. A férjedet vigasztalhatod, és én elterelném a figyelmét valami kedvességgel, egy sütivel vagy valami:)
2012. máj. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
természetesen nem szeretnék beleszolni a dologba ezt kettőjükre hagyom csk a férjemet szeretném valahogy vigasztalni
2012. máj. 15. 18:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudod,hogy lehetne?;)
2012. máj. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Talán már öreg az apósod, és hát.. hogy is mondjam finoman, szellemileg nincs a csúcson. Akkor ilyen kitöréseik is lehetnek az időseknek, amiről nem tehetnek, egyszerűen már ez ilyen...
2012. máj. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!