Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjemnek meghalt a mamája,...

A férjemnek meghalt a mamája, sírva jött haza. Mit mondjak neki vigasztalásul? 28/L

Figyelt kérdés
előtte lévő estén beszélgetünk a családjáról és meséli hogy, az anyukája 10 éves korában elhagyta őket az apukája meg 13 éves korában meghalt.nagyon szomorú... de erre sem tudtam mit mondani, nem tudom mit illik mondani vagy tenni. segítsetek. ( de csak értelmes válaszokat várok) előre is köszönöm 28/L
2011. dec. 17. 12:58
 1/8 anonim ***** válasza:
92%

Öleld meg jól, legyél mellette.

Nem tudsz olyat mondani, amitől jobb lenne neki.


Temetést ő intézi? Ha igen, vegyél ki szabit és ebben segíts neki!

2011. dec. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Nem értem, a férjed, és csak most tudtad meg, mi a helyzet a szüleivel?
2011. dec. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 bánomisén ***** válasza:
92%
Nem kell mondanod semmit, csak öleld át, legyél mellette. Ha egyedül akar maradni egy kicsit, hagyd. Mutasd ki, hogy szereted.
2011. dec. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%

Mondd, hogy te ott vagy neki és bármiben, bármikor segítesz neki, hogy rád mindig számíthat, és neked bármit elmondhat ami csak bántja, vagy bármit...

Bár ha már férj-feleség vagytok, akkor erre meg is esküdtetek a templomban...

2011. dec. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
39%
Én sem értem, mi az, hogy a férjed és most tudtad meg, mi van a családjával? Nekem ez kamuszagú.
2011. dec. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
31%
eddig nem tudtad h mi van a családjával? furcsa
2011. dec. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
61%
Miért lenne minden kamu? Az elképzelhetetlen, hogy amíg kérdező írt, addig a férj ezeket mesélte? Hangosan mondta, hogy a mama miket tett érte?
2011. dec. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7%
Ha te 28 éves vagy, akkor a férjed is hasonló korú. Egy felnőtt embernek fel kell tudnia dolgozni önállóan egy ilyen esetet. Ha önmagától nem megy, akkor nem tudod megvigasztalni, mert akkor ott valami mélyebb dolog van. Nem kell hisztizni egy haláleset miatt, ki az aki nem tudja, hogy meg kell halnunk? Eltemettem én is már nagyon sok mindenkit, apámat, anyámat - kinek nem fáj? A születés pillanatától kezdve elkezdünk haldokolni.
2011. dec. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!