Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak ingyenes pszichológusok...

Vannak ingyenes pszichológusok tiniknek?

Figyelt kérdés

A húgomnak kellene, otthon állandó feszültség van, az anyja alkoholizál, megy az üvöltözés odahaza. Jó lenne neki ilyen segítség, de fontos, hogy ingyenes legyen.

Az iskolának nem hinném, hogy van pszichológusa. Hova menjen a gondjával?


2012. máj. 15. 18:57
 1/8 anonim ***** válasza:
A gyermekorvos, ha normális, biztosan tud ajánlani a húgodnak gyermekpszichológust. Én régebben tiniként a Rottenbiller utcába (Pesten)jártam gyermekpszichológushoz, ami ingyenes volt. Ti hol laktok?
2012. máj. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Vidéken, sajnos. És ahogy néztem, a városban, ahova húgom suliba jár, nincs gyermekpszichológus.

Holnap beszél az osztályfőnökével, hátha az tud valamiről. Meg azt nem tudom, ahol én élek, ott fogadnák-e őt ingyenes pszichológusnál? Mert a párom tud róla, itt hol van olyan, igaz nem konkrétan gyerekeknek van, de a húgom sem annyira gyerek már, 16 éves.

2012. máj. 15. 19:12
 3/8 anonim ***** válasza:
Minden sulinak kell, hogy legyen pszichológusa! Esetleg családsegítők, vagy szociális szervezetekben is szokott lenni, meg vallási szervezetekben is ingyenesen.
2012. máj. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hát sem az általános iskolákban, sem a középiskolákban nincs. Ilyesmi ott nem számít; egy dolog, hogy kellene lennie, de nincs... Büdös csóró az összes iskola, örülnek, hogy még nem lettek bezárva, ez Magyarország, sajna...

De ahogy utánanéztem, még a megyeszékhelyen sincs 1 db sem, pedig egy tucat iskola van ott is.

2012. máj. 15. 19:24
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Elég gáz, de akkor nézz körül a helyi szociális, vallási, gyermekjóléti központokba
2012. máj. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Minden nevelési tanácsadóban van pszichológus. Lehet, hogy nem nevelési tanácsadónak hívják, hanem pedagógiai szakszolgálatnak! Be kell jelentkezni és ingyenes a terápia. Kórházakban is vannak pszichológusok.
2012. máj. 16. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Helyileg hol laktok?
2012. máj. 16. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Családsegítőben,nevelési tanácsadóban,egyházi szervezeteknél kereshetsz ingyenes pszichológust neki.A kórházakban dolgozó pszichológusok eléréséhez beutaló szükséges,melyet a gyerekorvos adhat.


Könnyebben tudnék segíteni,ha megírnád,hogy melyik településen és megyében laktok.

2012. máj. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!