Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan létezik hogy az egyik...

Olyan létezik hogy az egyik szülő jobban szereti a másik gyerekét?

Figyelt kérdés
Mert én úgy érzem, hogy anyuék jobban szeretik a nővéremet, mint engem! :(
2012. máj. 15. 19:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen előfordul. Nállunk például anyum jobban szereti tesómat. Mindenki látja de ő be nem vallaná. Az is lehet h bebeszélte magának h ez nem igaz és észre sem akarja venni
2012. máj. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen, van ilyen.

Pl.: anyum engem jobban szeret, mint a tesóimat... (nem tudom miért)

2012. máj. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nekem Apám a bátyám felé húz, nevelőanyám a hugom felé(anya meghalt, már nagyon rég), nagyim meg felém húzott, bár nálunk mindenkinél oka van..Szóval igen!
2012. máj. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Anyu azt mondja, hogy mindkettőnket ugyanúgy szeret, de én érzem hogy a tesómat jobban szereti! Őt mindig dicséri, míg rám állandóan csak rosszakat mond!
2012. máj. 15. 19:41
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

1 vagyok. Nekem sem valja be anyum meg azt mondja h ugyan úgy szeret, de egész kicsi korunk óta azt hallgatom h mien okos a pici fia meg folyamatosan pénzeli, megvesz neki minden szart (nekem 700 forintot sajnált adni 1 lakatra h ne lopják el a bicimet) ő a rökély közben nem dolgozik és itthon sem segít soha semmit csak egész nap a gép előtt mereszti a seggét meg alszik. Jah meg eszik is. Na jó munkám most nekem sincs de kapok már támogatást (mert már dolgoztam annyit, tesóm még 2 hónapot sem tán) és nem tőle kérek mindenre, főzök, mosok, takarítok de ha valamire nem ugrok egyből v magjagyzem h anyám is csinálhatna valamit akkor én vagyok a rossz, bezzeg tesóm.....stb

De azért ugyan úgy szeret minket. Hát hogyne.

2012. máj. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
96%

Ugyan ez van nálunk is! Anyuazt mondja, hogy mindkettőnket egyformán szeret! Nos..elhiszem neki h mind kettőnket egyformán szeret de bátyám segge alá tesz mindent..míg én saját pénzből próbálok magamnak megvenni mindent. Még jó, hogy kapok ösztöndíjat! :)


Általában az első gyerekeket jobban szeretik! De akkor mi a f*szért szül még egy gyereket ha a másiknak alig ad szeretetet? -.-

2012. máj. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
77%

19:47es vagyok!


De azért hozzá tenném, hogy apám is észre vette! De apum engem jobban szeret! :D Csak ha akarok vmit anyu nem engedi meg akkor nem is lehet!:)

2012. máj. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
81%
Még mindíg az első vagyok. Na ez van nállunk is. Apum az látja h mi van meg az én pártomat fogja ( azt nem mondom h engem szeret jobban mint tesóm mert rajta tényleg nem lűtszik ilyesmi) anyámmal szemben.
2012. máj. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez így van, a szülő is ember, de az felháborító, hogy ennyire igazságtalanok, mint amiket itt leírtatok! Mindkét gyereknek egyformán kellene juttatni időt és pénzt is.
2012. máj. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Na igen. Legalább ne mutatná ki ilyen látványosan. Én már ott járok h ha elköltözök akkor nekem ő többet nincs, nem létezik
2012. máj. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!