Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ha a feleségetek...

Férfiak! Ha a feleségetek felhizik 68 kilóra akkor már kevésbé tetszik? Nagyon gáz egy 68 kilós nő? 170 cmhez. Előtte 60.

Figyelt kérdés
2012. máj. 15. 20:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
72%
Bár a szépség relatív, abban azért talán mindenki egyetért, hogy sokkal kívánatosabb egy vékonyabb (nem sovány) nő, mint egy túlsúlyos. És bizony ha egy kapcsolat alatt hízik meg a nő (vagy akár a férfi), akkor nem várható el, hogy ugyanúgy tessen a másik félnek. A szerelem nem vak és különben is önzőség úgy hozzáállni, hogy ha szeret, akkor szeressen kövéren is. Úgyhogy ne sajnáltasd magad, ne támogatókat és megnyugvást keress idegenek által, hanem tessék dolgozni azon, hogy szép és kívánatos legyen a tested. Attól mert még szeret valaki, ne hagyd el magad, mert ha már szeretve vagy, az a másik megérdemli, hogy szép párja legyen.
2012. máj. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
77%
Nem a 68 kg sok (én is kb. annyi vagyok, és nem hiszem, hogy 35 évesen úgy kéne kinéznem, mint egy anorexiás tini), hanem a 8 kg hízás. Nem mindegy, hogy valaki ennyi és tartja a súlyát, vagy 60 volt, 68 lett és nincs megállás.
2012. máj. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
85%
Attól függ, miért hízott meg. Ha betegség, gyermekvárás miatt, az elfogadható. Ha azért, mert zabál és nincs kedve mozogni, ne csodálkozzon, ha nem kívánatos. Bár ilyen magassághoz annyira nem gáz a 68.
2012. máj. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
35%
Oké, eddig egy férfi sem válaszolt.
2012. máj. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
54%

Emberek..na nemááár....68 kiló..8 kiló plusz..könyörgöm,nem a világ vége!!!!Még jó is lehet ez..kicsit formásabb!!Amelyik ember meg emiatt dobná ki a párját z egy önző se.gfej!

68 kiló nem duci még egyáltalán....különben is...akármennyi lehet az ember, nem ezen múlik hogy csinos-e...kisugárzás a legfontosabb..meg hogy adjon magára..könyörgöm...mit ér egy nő ha 50 kilós,de semmi plusz,semmi kisugárzás?SEMMIT!!!

2012. máj. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
24%
4. jaj, de okos vagy.
2012. máj. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
86%

8 kiló plusz nem a világ vége, egyébként meg lehet ellene tenni.


Mikor a feleségem felszedett 10 kilót, megmondom őszintén, kevésbé tetszett, mint előtte. (De nem hagytam volna el/csaltam volna meg!) Ezért én elmondtam neki (nem sértőn) a véleményem, és ő is egyetértett. Megbeszéltük, hogy segítek neki fogyni (vigyázok a gyerekre, amíg fut, stb.) Mára le is adta! Te is tehetsz ellene! :)

2012. máj. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
74%

Basszus! Én 68 kg vagyok a 170 cm-hez, és bombázónak érzem magam! :D Ennyire torz lenne az önképem? Sportolok, és "van mit fogni".


A kapcsolatom ideje alatt 78 kg voltam. A párom így ismert meg, habár előtte csak sovány barátnői voltak. De soha nem volt gond abból, hogy dagibb voltam. Nem mondom azt, hogy odáig volt értem, de nem zavarta.


Szerintem vannak pasik, akiknek ez baromi fontos, és van, aki az ettől sokkal lényegesebb dolgokat nézi egy nőben.


24/n

2012. máj. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
69%

Nem az a gáz, hogy 68 kg-os lett a nő hanem az, hogy a férfi nem így ismerte meg. Nyilván azért kezdett vele kapcsolatot anno mert tetszett neki úgy, 60 kg-osan. Minden férfinek más tetszik egy nőben, mást talál vonzónak. Ha a férfi nem a gömbölyűbb formákra bukik, akkor valószínűleg kevésbé tetszik majd neki a felesége. Van olyan férfi akinél ez már nagyon gáz, van akinél elfogadható és van akinek még jobban is tetszik a felesége egy kis plusszal. Ez teljesen egyéni dolog.


Nyilván amelyik nő ducibb, az most jól le fog pontozni, de azért a férfiak többsége még mindig a vékony nőket részesíti előnyben. Egy normális férfinél ez nem válóok, de azt, hogy mi tetszik neki, nem tudja befolyásolni.

2012. máj. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom... vörös?
2012. máj. 16. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!