Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is érzi úgy, hogy nem...

Más is érzi úgy, hogy nem tetszik a saját párjának? Vagy mással is ezt éreztetik otthon?

Figyelt kérdés

Az én páromnak az amolyan "tenyeres-talpas" típusú lányok tetszenek. enyhén molett, alacsony, holdvilágképű arc, meg ilyesmi:

[link]


én totál nem ez vagyok.

de szépnek és csinosnak érzem magam és másoktól is ezt érzem.

de a saját párom legutóbb pl "Elienhez" -nemtom helyesen írtam e le-, hasonlított.

és mindig el van alélva a fentebbi típusú, mondhatni teljesen átlagos, semmilyen nőktől.


jogosan érzem azt, hogy minek van velem???


mással is van ilyen? hogyan kezeli? vagy más poénra veszi? én vagyok a kisebbségi komlexusos? vagy???


2012. máj. 3. 17:45
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
80%
Igazad van- ha valakivel együtt vagyok,nem mondok rá negatív dolgokat, ha szeretem.Mondd meg neki,hogy keressen olyat akkor,aki tetszik neki.
2012. máj. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
64%
Kedvesem. a képen a Janicsák Veva van. Ha neked ő tenyeres-talpas, enyhén molett, alacsony, holvilágképű, akkor sajnos azt kell mondjam, a férfiak 99%-nak az ilyen jön be.
2012. máj. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
60%
Egyetértek a 2. válaszolóval, a férfiaknál megmaradt a régi ösztön nagyrészt, az ilyen típusút tartják termékenynek... amúgy mi az hogy semmilyen nők? pont hogy a vézna, nyegle kis uralkodó , mindenáron én legyek a középpontban nők a semmilyenek. Amúgy ha szeret valaki valakit( főleg egy pasi a nőt) még ha igaz is lenne hogy úgy nézel ki mint egy ufonauta akkor sem mondja meg.
2012. máj. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
41%

Nincs ilyen.Sosem volt.Ilyen viccelődő férfiakat én elkerülöm. Én valahogy egyrészt mindig tudtam magamról, hogy két kezét összeteheti az illető, hogy ilyen jó nője lehet mint én, másrészt ez éreztetve is volt velem mindig is :)


Kérdező talán nem a megfelelő ember mellett vagy.

2012. máj. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
54%
Janicsäk valoban tenyeres talpas, ha te mäst lättäl,akkor rosz a tv-d..........mert karcsunyak nem mondhato.
2012. máj. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 A kérdező kommentje:

"férfiaknál megmaradt a régi ösztön nagyrészt, az ilyen típusút tartják termékenynek... "


akkor miért jön össze a "nyeglével"???

legyen kit gúnyolni?


3 éve vagyunk együtt elvileg komoly kapcsolat kellene, hogy legyen

az elején csak óvatosan kérdezgetett


most meg a legkedvesebb bókja is ilyen:

jé, tényleg hasonlítasz Uma Thurman-re csak ő szebb he he

2012. máj. 3. 18:39
 7/54 A kérdező kommentje:

és pont azért linkeltem Vecát, mert rá ki is mondta olyan kis kedves csengő hangon, hogy "tetszik az arca"


folyamatosan padlót fogok mellette :(

2012. máj. 3. 18:42
 8/54 anonim ***** válasza:
21%
Janicsák, liptai claudia.... kinek nem jönne be?
2012. máj. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 A kérdező kommentje:

a nők java része így néz ki :(

a páromnak tetszik a nők java része, csak én nem :(


akárhol vagyunk, kiszúr magának egy ilyet és nézi, meg keresi a tekintetét.


minek vagyok én neki?


vagy hogy tegyem ezen magam túl?

2012. máj. 3. 19:02
 10/54 anonim ***** válasza:
73%

Hát nem tudom, nálunk pont fordítva van. Páromnak a vékonykák, alacsonyak jönnek be. Se nem olyan vékony, se nem alacsony nem vagyok. Namármost, a magasságomon nem tudok változtatni. Nem vagyok kövér sem, de a terhesség óta szedtem magamra egy kicsit, és bevallom őszintén, iszonyúan jól érzem magam így! Ő közölte, hogy kicsit kövér vagyok, és fogyjak, én meg a fejéhez vágtam, hogy ha nem szeret így, akkor ne szeressen sehogy.

Kiderült, hogy szeret így is, de az abszolút ideálja a 15 kilóval kevesebb énem volt. Végül megállapodtunk abban, hogy leadok 7 kilót, és maradhat a többi rajtam. Azóta csak zsömlének hív, és továbbra is nagyon szeret.

Szeressen úgy, ahogy vagy! Vagy szedj magadra 5 kilót, hátha úgy jobban tetszel majd neki. 5 kiló amúgy sem sok, annyi kis felesleg mindenkinek jól áll.

2012. máj. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!