Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tartásdíj végrehajtását kérte...

Tartásdíj végrehajtását kérte exnejem. A bíróság hiánypótlást kért az általam rendszeresen feladott csekkek másolatáról, melyet több mint 1 hónapja elküldtem ajánlva. Kapok vmi értesítés arról, hogy mi történt a végrehajtási eljárás során?

Figyelt kérdés

17 éven át folyamatosan fizettem, csak mivel munkanélküli lettem, így 1 hónapot késtem, valamint 2 hónapig kevebb tartásdíjat utalt a munkaügyi KP. Mikor látta, hogy munkanélküli KP ual, akkor fordult a végrehajtóhoz. Közben lett állásom, és kiegyenlítettem a munkanélküli időszakomban kevesebbet utalt összeget is.

Azóta semmi hír.

Bezzeg a végrehajtó fenyegetett, ha nem fizetek X napon belül, akkor ez + ez lesz...


2012. máj. 15. 21:38
 1/2 anonim ***** válasza:
47%

Nyugi, ha megkapták a csekkeket, jeleznek majd, hogy minden oké.

Ne aggódj, különösen azért, mert már kifizetted az elmaradást.

Már bocsánat, hogy ezt írom, de elég szemét az exfeleséged. Látja, hogy nincs állásod és a munkanélküli központtól kapta a pénzt, nem Te adtál kevesebbet jókedvedből. Utálom az ilyen embereket...

Örüljön, hogy Te egyáltalán fizetsz, mert rengeteg olyan apuka van, aki cseszi fizetni a gyerektartást és nem is törődik a gyerekével...


27/L

2012. máj. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Combi27 ***** válasza:

nem írtad hogy a bíróság fix összeget, vagy %-os tartásdíjat állapított meg..ha százalékost akkor visszaperelhetsz, ogy miért akarja a végrehajtót rád uszítani..ha meg fix összegben egyeztetek meg és törlesztetted (van rá bizonyítékod is!, mert simán letagadja!), akkor megnyugodhatsz, sőt a perköltséget varrasd a nyakába..legalább legközelebb békén hagy.

Ha a végrehajtó cseszeget, mutasd meg a bírósági papírt, hogy ott az ügy, és tessék megvárni az ítéletet a végrehajtással...

2012. okt. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!