Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 21 éves vagyok, egy 30 éves...

21 éves vagyok, egy 30 éves férfi udvarol, csak nem tudom mit tegyek! Belemenjek-e vagy sem? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

21 éves vagyok. Eddig elég rendesen melléfogtam pasik terén!

Most egy lassan 31 éves férfi kezdett el udvarolni nekem, akinek van egy kislánya.Amivel nincs is gondom mivel szeretem, imádom a gyerekeket. Csak nem tudom hogy komolyan gondolja e vagy sem. Szinte minden 2 naponta találkozunk mikor dolgozni megyek. hogy deritsem ki hogy komolyan gondolja-e vagy sem. Hogy nem csak egy újabb strigulára kellek?


2009. jún. 26. 18:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

szerintem hamarabb bízhatsz egy ilyen idős, sokat megélt pasiban, mint egy 25 év körüliben. azt hogy mennyire gondolja komolyan úgy derítheted ki, hogy nem adod magad könnyen. Ha annyira kellessz neki úgysem hagyja majd, hogy elveszítsen!

Ha Neked tetszik és tényleg nem zavar az, hogy a múltjához élete végéig köti valami/ki, akkor adj neki esélyt, mert lehet több tiszteletet és megbecsülést kapnál,mint egyéb esetben.

2009. jún. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Azt csak úgy derítheted ki, ha elkezdesz találkozgatni vele! ÉS nem adod oda neki magad túl hamar (pl. 2 hónapon belül), de ezt természetesen függ attól, hogy mennyit találkoztok, akkor hány órát vagytok együtt, illetve milyen az együtt töltött idő...


Én a helyedben találkozgatnék vele, és hagynék időt ezt még eldönteni.


(Ha szűz vagy, akkor viszont több időt várnék az ágyba bújással)

2009. jún. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Nem vagyok már szűz!

Ha találkozunk elég sokat vagyunk együtt, mivel úgymond vannak napok mikor egy helyen dolgozunk.Így mikor nekem van kis pihenőm akkor beszélgetek vele, ha neki akkor van hogy órákig ott van mellettem.

Azt mondta vár hogy hogy döntök, viszont ha igennel döntök nem csak őt kell elfogadnom.

Csak olyan sokan mondták már ezt, és mégis rossz vége lett, ezért gondoltam valami kis praktikus dologra hogy kiderüljön mit is akar.!

2009. jún. 26. 18:50
 4/18 anonim ***** válasza:
66%
Nem mondta meg, mit akar? Akkor meg milyen kérdésben vár a döntésedre?
2009. jún. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
59%

Ugyanígy jártam mint te. Szintén lassan 31 éves férfivel és egy gyerekkel. A pasi nem akart komoly kapcsolatot, 3 hónapig kétnaponta találkoztunk úgy csinált mintha minden rendben lenne és miután lefeküdtem vele megváltozott nagyon. Erre rá 1 hónapra megmondta hogy nem akar tőlem semmit. Erre is van példa. Az, hogy 30 éves nem garancia semmire.

Különben mennyi idős a gyereke?

Ha látod rajt, hogy nem csak arra megy és nem csak kihasználni akar menj bele. De légy óvatos!

2009. jún. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Biztos lehetsz benne h jobban megbecsülne mint fiatalabb társai 25 körül.Egyszerű,igaza van a korábban szólóknak:találkozz vele,de ne add magad könnyen.
2009. jún. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Ő azt mondta nem alkalmi kapcsolatot keres, de mondani sajnos sok mindent lehet. A kislánya lassan 10 éves lessz.
2009. jún. 26. 18:56
 8/18 A kérdező kommentje:
Lehet már csak én vagyok ilyen bizalmatlan az emberek iránt, de hát a tapasztalat ezt váltotta ki:(:(
2009. jún. 26. 18:57
 9/18 anonim ***** válasza:
86%

A hosszabb 18.54-es vagyok.

Megkérdezhetem, hogy hova valósi vagy?

Az én pasimnak is majdnem 10 éves lánya van. Nekem is azt mondta amig nem feküdtem le vele, hogy komolyan gondolja. :S


23/L

2009. jún. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem írtad, hogy elvált-e, de nagyon remélem:-)

Tényleg, járogassatok, ismerkedjetek. Nem kell egyből ágyba bújni. Aztán az együtt töltött idő alatt bizti megérzed, hogy érzelmileg is akar-e valamit. Meg persze, ha nem akar, akkor nem vár és elkacsint másfelé.


Erre nem kérdeztél rá, de nekem nagyon szimpi a pasiban, hogy azt mondta, hogy a kislányát is el kell fogadnod.

Nekem lett volna elvált pasi barátom, de ha a gyerekét említettem, csak a vállát rángatta, nagyon nem vitte sehová.

Totál az volt az érzésem, hogy ha valaki a saját gyerekével ilyen, akkor egy nővel meg miért lenne más?

Úgyhogy a te barátodnak én most iderajzoltam egy pirospontot.

2009. jún. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!