Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Külföldiként h barátkozzam...

Külföldiként h barátkozzam össze a táncsuliba a többi lánnyal?

Figyelt kérdés
nemrég költöztem ide külföldre. jól beszélem a nyelvet de nyilván 2 mondat után levágja mindenki h külföldi vagyok az akcentusom miatt. Ez elvileg nem gáz de engem még is zavar :( Valamiért azt képzelem h senki nem akar magyar barátot, pedig akikkel dumáltam eddig mind azt mondták h tök jól beszélek és (fiúk szerint) az akcentusom is inkább aranyos mint idegesítő. Most eljárok egy tánciskolába, kb 30an vagyunk egy órán mindenféle korosztályból, van több szimpi lány is, de nem tudom h menjek oda hozzájuk. A legtöbbjük ráadásul barátnővel van és akkor úgy dumálnak. Én meg tök egyedül.. :S mivel indítsak?
2012. máj. 16. 15:37
 1/2 A kérdező kommentje:
*táncsuliban
2012. máj. 16. 15:40
 2/2 anonim ***** válasza:

Would you like to dance with me?:)

Viccet félretéve, kérdezz a táncról, hogy láttad milyen jól megy neki az x figura, te még nem nagyon érted, ugyan mutassa már meg:)

2012. máj. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!