Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan lehetnék népszerűbb, s...

Hogyan lehetnék népszerűbb, s hogyan barátkozzam?

Figyelt kérdés

Vannak barátaim, de ők nem itt laknak, s velük lényegesebben máshogy barátkozam össze.

A kérdésem az lenne, hogy szeretnék az osztálytársaimmal összebarátkozni, de nem tudom, hogyan kéne ezt megcsinálnom.. nem nagyon tudok barátkozni, sajna. Pedig szeretnék majd velük bulizni, vagyis örülnék, ha elhívnának.


2012. jan. 29. 19:25
 1/4 Leah^^ válasza:
Teljesen megértelek,én is így vagyok ezzel. Van néhány barátnőm,de nem laknak a közelben és az osztálytársaim pedig szeretnek,de nem vagyok fontos,eszükbe sem jutna elhívni,ha bulizni mennének,éppen annyira szeretnek,hogy nem bántanak. Én azt ajánlom,hogy hagyd őket,ha eddig nem vették észre,hogy jó fej vagy,akkor most sem fogják,akárhogy próbálkozol. Törődj azokkal,akik melletted állnak és ha nem is laknak közel,szervezzetek együtt programokat és oldjátok meg,győzzétek le a távolságot,ha tényleg jó barátok vagytok. Nem tudom,mit takar,az hogy "lényegesen máshogy" barátkoztál össze velük :/ vagy a másik,hogy szervezz te bulikat,vagy bármilyen programot és hívd el az osztálytársaidat,vagy először csak néhány embert,akik majd elújságolják a többieknek,hogy milyen jó fej vagy. Nah bocsi a "regényért" és remélem tudtam segíteni egy kicsit! :D
2012. jan. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Nemed? Én is hasonló helyzetben vagyok.
2012. jan. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
18 és lány.. és te?
2012. jan. 30. 15:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok. :/ Jó lenne akár interneten összebarátkozni valakivel. Írhattok! :)
2012. ápr. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!