Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Amikor szakítok, utána mindig...

Amikor szakítok, utána mindig elgyengülök-kibékülök. Hogyan szakítsak így?

Figyelt kérdés

A párom nagyon szemét velem. amikor már nem bírom, jön a harag,minden, hogy értelmetlen vele, szakítok.

2 nap és már sírok utána :(

szerencsére kibékül mindig.


és így mennek el az éveim!


szakítás közben olyan erős vagyok, de nagyon.

2 nap múlva meg összeroppanok, mint egy kártyavár.


2012. máj. 16. 17:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan nem vagyok pszichológus, de szerintem erre mondják, hogy kapcsolatfüggő, vagy megszokásból vannak együtt.

Tudod, hogy szemét, nem jó a kapcsolatotok, folyton veszekedtek, de mégis visszamész hozzá folyton. Ez egészen addig így is lesz, amíg nem fog egy olyan dolgot művelni, ami a számodra megbocsáthatatlan, vagy közben nem fogsz valakit megismerni, aki más és aki miatt ki tudnál lépni ebből a kapcsolatból.

Ez egy olyan se veled, se nélküled kapcsolat.

Nekem is volt ilyen, szerintem tök hülyeség, hisz tudjuk a jó megoldást, de mégsem a szerint cselekszünk. Szerintem van még sok ilyen kapcsolat.

Amíg nem határozod véglegesen el magad, amíg nem mondja a szív és az ész is ugyanazt, addig marad is így és nem fogsz tudni szakítani.

Esetleg vess számvetés, hogy miért érdemes és miért nem érdemes vele maradnod és gondolkozz el azon, hogy vannak már férfiak is a világon és lehet hogy ott van köztük az az egy, akivel tényleg boldog leszel.:)

2012. máj. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

de én elgondolkodtam és szakítani akarok

nem is egy dolgot művelt, ami megbocsájthatatlan.


beteg kapcsolatfüggő vagyok lehet :(

plusz nincs is senki az egész világon, akinek tetszenék. vagy nekem ő. aki kivezetne ebből.


egyéb?

2012. máj. 16. 18:13
 3/5 anonim ***** válasza:

Hagyd ott, ha annyira biztos vagy a dologban, fogj össze a barátnőiddel és menjetek el szórakozni. Ez lehet bármilyen hely, ahol ismerkedni lehet.

Az, hogy most nincs olyan, aki tetszene, vagy akinek tetszenél, az nem azt jelenti, hogy később se lesz. Néha kell egy kis türelem, ami tudod, rózsát terem.:)

Csak azért nem érdemes ebben a kapcsolatban maradnod, ettől függened, mert még nincs más a láthatáron. Majd lesz!:)

Én is nehezen szakítottam annak idején, de megtettem és találtam mást.:)

Amúgy első válaszoló voltam.

2012. máj. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszi a tanácsaidat.

sajnos szakításnál rám telepszik a magány.

bnőim már nincsenek nagyon, inkább ismerősök sajnos.

2012. máj. 16. 18:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Együttérzek veled mert én is hasonló szituban vagyok. Évek óta van valaki, aki hiteget. Én eddig bedőltem neki, de mostanra betelt a pohár, ki akartam őt törölni az életemből. Nagyon komoly elhatározás volt ez részemről már csak azért is, mert tisztában vagyok azzal, hogy kb 1%-nyi az esély arra, hogy tényleg megteszi azt, amit már hosszú évek óta ígér. Ennek ellenére nem tudom lezárni, nem tudom elfelejteni, nem tudok tovább lépni. Talán mert reménykedem... vagy én nem tudom. Viszont tény, hogy ez így nem egészséges és nem mehet így tovább. Csak a hogyanját egyelőre én sem tudom...
2012. máj. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!