Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nyaralás alatt mindig elgyengü...

Nyaralás alatt mindig elgyengülök, egy csődtömeg vagyok!?

Figyelt kérdés
Hiába határozom el magam ,hiába küszködök hogy menjenek a kilók elmegyek nyaralni és nulla az akaraterőm ,mintha nem is én lennék :( Tudom gyenge vagyok de mit csináljak ,hogy ne legyen így ???
2011. jún. 19. 20:09
 1/5 bix ***** válasza:
100%
egy hét értelmes kikapcsolódás nem a világ vége... nem egy hét alatt hízol vissza... ha nem zabálod fel a teljes svédasztalt akkor nem halsz bele...
2011. jún. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
A nyaralás arra való, hogy lazíts és élvezd az életet! Hagyd a francba a fogyókúrát, max annyi legyen a célod, hogy a meglévő súlyod tartsd. De mégis hogyan tudnál kikapcsolódni kalóriaszámlálgatás közben?
2011. jún. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajnos 10 nap 5-6 kiló pluszt szokott hozni és erre keresem az élhető ellenszert !
2011. jún. 19. 20:35
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát az elég sok, egyébként mennyit eszel, milyen gyors a fogyásod? Koplalás után hízik nagyon könnyen az ember.

Egyébként lazíts, pihenni mész, nem kell kalóriát számolgatnod, de! zabálnod se. Kóstolj meg mindent amit szeretnél, ne mondj le a finom ételekről, helyi különlegességekről, ehetsz fagyit is, csak ne edd tele magad, jobban is fogod magad érezni. Azon kívül mozogni is lehet, pl. ha vízpartra mész, úszhatsz, ha városba, jó nagy sétákat lehet tenni, ez egyszerre szórakozás és mozgás. :)

2011. jún. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy vagy csődtömeg, nyaralás alatt mindig lazább az ember, és semmi kedve ott is fogyózni :) Egyél nyugodtan, de csak szépen és megfontoltan :)Mindenből ehetsz, de ne kiló számra, csak kóstolgass és csipegess mindenből, emellett úgyis sétálni is fogsz:)
2011. jún. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!