Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Édesanyámat nem tartom a...

Édesanyámat nem tartom a világ legjobb anyukájánák. Mert nem az! Nektek mi erről a véleményetek?

Figyelt kérdés

15/L


SOHA nem ért meg..:(:/

de nem csak ez van..


2012. máj. 16. 20:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%
valószínűleg nincs olyan hogy a világ legjobb anyukája:)
2012. máj. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
sokan mondják, hogy ilyen jó az anyukájuk olyan jó..hát az enyém egyátalán nem ért az én nyelvemen..:( soha nem nekem ad igazat ha bajvan, nincs olyan nap hogy ne csapdossuk egymásra az ajtót :| nem is mondok neki el semmit, mert ha összeveszünk azzal támad..
2012. máj. 16. 20:06
 3/17 anonim ***** válasza:
96%

Mikor veled egyidős voltam, apám azt mondta, hogy saját magad ellensége vagy, mert ennyi idős vagy.


Naná, hogy mindenki lüke és senki sem érti meg a hányattatott sorsod.... tini vagy, ennyi a magyarázat.

2012. máj. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
65%

Rakd el emlékbe ezt az oldalt,ezt a kérdést,és amit írtál.Majd olyan 30 év múlva amikor neked is lesz egy 15 éves lányod,akkor vedd elő,és gondold át,miben hibázott anyud,és te..Mert megsúgom neked.Te sem lesel a világ legjobb anyukája. Neked lázadni fog a lányod,és te sem leszel jó..

Tudod,nekem nem adatott meg hogy anyám legyen..Én beértem volna egy félig jó anyukával is.

2012. máj. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
de lehetne egy kicsit együttérzőbb:( valakinek az anyukája a legjobb barátnője, de akármit elmondok neki mikor rosszul érzem magam csak ellenemfordul..borzasztó:S én biztos nem leszek ilyen anya!
2012. máj. 16. 20:20
 6/17 anonim ***** válasza:
91%

15 evesen parszor nagyon csunyan viselkedtem anyukammal.Azt hittem nekem rossz anya jutott.

Hat a feneket!22 evesen imadom ot pedig semmit nem valtozott es meg mindig szembekopnem magam a tukor elott.

2012. máj. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
nektek legyen igazatok..:)!
2012. máj. 16. 20:25
 8/17 anonim ***** válasza:
88%
Az én anyukám is ilyen. Nem szabad neki elmondani semmit, mert legközelebb a fejemhez vágja. Pl. elmondom, hogy mostanában nagyon jó a kapcsolatom a párommal, 3 nap múlva, ha rossz kedve van, és bántani akar, közli, hogy "menj és d*gasd meg magad, ha olyan jó a kapcsolatod!" Én meg csak nézek, hogy mi a fene baja van?! El kéne már költöznöm, de csak ideiglenes állásom van... 24/N
2012. máj. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Örülj, hogy van anyukád! Nekem nincs és a tinikor anyával is nehéz. Ha felnősz meg fogod érteni őt!
2012. máj. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nézd, nem kéne hasonlítgatni a ti kapcsolatotokat másokéhoz. Nekem anyukám sohasem votl a legjobb barátnőm, és nem is kell, hogy az legyen. Ahány családm, annyi fajta anyuka van, és te is lehet másfajta anya leszel.

Teljesen normális, hogy vannak hosszabb hullámzások az évek folyamán, nekem is rengetegszer volt, hogy úgy éreztem nem ért meg, nem érti amit mondok, mindig csak értetlenkedik, nem tud megnyugtatni. Utána elmúlt, felnőttem a feladathoz. Valószínűleg én sem leszek a világ legjobb anyukája, csak elég jó anyja szeretnék majd lenni a gyermekeimnek. Aki azt mondja "én biztos nem leszek ilyen", az általában ugyanazokat a hibákat fogja elkövetni. Azt kéne mondani "én megpróbálom majf máshogy,a legjobb tudásom szerint, de nem vetem el, amit anyukám tanított nekem"

2012. máj. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!