Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Édesanyámat nem tartom a...

Édesanyámat nem tartom a világ legjobb anyukájánák. Mert nem az! Nektek mi erről a véleményetek?

Figyelt kérdés

15/L


SOHA nem ért meg..:(:/

de nem csak ez van..


2012. máj. 16. 20:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
53%
15 évesen én is azt gondoltam, hogy a világ legrosszabb anyukája jutott nekem, most, 20 év után pedig biztos vagyok abban, hogy a világ legjobb édesanyját "kaptam"...
2012. máj. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok,két gyermekes édesanyaként írok.Az édesanyák megértése végett arra kérlek,hogy gondold végig azt is,hogy bizony mennyi sok dolga és egyéb problémája lehet ilyenkor édesanyádnak.Sajnos egy fáradt nap vége felé,ezer dologgal a fejünkben megtalálnak minket,akkor előfordul,hogy nem úgy reagálunk a dolgokra,miként azt várják tőlünk.Sajnos senki sem tökéletes,biztos,hogy neked is van rossz napod,akár rossz periódusod az életben,lehet,hogy anyukádnál most ezt fogtad ki.Egyben biztos vagyok,hogy a legtöbb anyuka törekszik a lehető legtöbbet megadni a családjának,a gyermekeinek,csak hát véges az erre fordítható energia és néha bizony kevesebb van belőle.
2012. máj. 17. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Nézd. A szülők emberek. Amiben pedig ott az emberi tényező, az nem tökéletes. Sőt, olyan, hogy tökéletes, nincs is.

Ezen én is átestem, jó nagy nullát tudtam édesanyámmal megbeszélni. Ezért is vannak a barátnők. Hidd el az sem lenne jó, ha anyukádat barátnőként tudnád kezelni.

Jegyezd meg azokat a dolgokat, amikben anyukád hibázott, és próbáld meg nem elkövetni a saját gyerekednél.

2012. máj. 17. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Kamasz vagy. :) Jó volna hallani a másik oldalt, kíváncsi lennék, anyukád hogyan vélekedik erről, mennyit ellenkezel.
2012. máj. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Hidd el, ez a legkisebb gond.

Az én anyukám például iszik, nem keveset. 13 évesen majdnem megölt (részegen hadonászott a nagykéssel, mert zongoraórára akartam menni, ha nem érkezik haza apukám és nem szedi ki a kezéből, nem tudom, most mi lenne). Minden délután azt hallgattuk, hogy ő maga a tökély és csak azért iszik, mert ez a világ nem érti őt meg.

14 évesen leléptem. Azóta csak nagyon ritkán látogatom meg őket, de akkor is gyomorgörccsel és bepakolt bőrönddel, hogy ha megint berúgna és nekem esne, abban a szent pillanatban sprintelek is a vonathoz.


Őszintén? Irigyellek anyukádért. Gondold ezt át. Nem biztos, hogy olyan rosszul jártál vele.

2012. máj. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Szerintem viszont elég rossz, ha valaki nem fordulhat bizalommal az anyjához, mert sosem lehet megbeszélni vele semmit. Nekem anyám olyan volt, akinek 15 évesen is elmondhattam bármit, meghallgatott és aztán elmondta a véleményét, akár jó volt, akár rossz. Nem lázadtam, nem lettem tiniribi. Viszont jó pár osztálytársamnak nem volt ilyen anyja, sosem beszélgettek, s meg is látszott rajtuk, mert inkább máshol keresték a megértést..kocsmákban, idegen pasik ágyában. Tehát akármennyire is sok gondja van egy anyának, a gyerekét mindig meg kéne hallgatnia és nem elhajtani mindenféle indokkal.
2012. máj. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Szia Kérdező!


Mintha csak az egykori 15 éves énem írta volna a kérdést! :D

Ebben a korban elég sokszor érezzük úgy, hogy anyukánk/apukánk/az idősebb generáció nem ért meg minket.

Nekem is voltak puskaporos vitáim anyummal, a mai fejemmel már másképp csinálnám...:)


27/L

2012. máj. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!