Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok helyemben?

Mit csinálnátok helyemben?

Figyelt kérdés
Immár 10 éve vagyunk élettársak.Van egy közös kisfiúnk aki 3 éves lesz decemberben.Gyermekkoromba kaptam egy immunrendszer betegséget ami még nem gyógyítható.Izomgyengeséggel társul.Igy válaltam gyermeket,de nem örökölhető,egészséges fiú.A lényeg mióta megszületett azóta a veszekedés megy.Az a baja,hogy beteg vagyok és,hogy nagyon apás a fiúnk.Már sokszor teljesen idegileg kikészít,mivel egyáltalán nem válólassa meg a szavait.A gyermek előtt nagyon ocsmányúl beszél.Volt mikor lebuktattam,hogy megcsalna e.Beregiztem a facebook-on más néven és minden áron találkozni akart velem,majd mikor megtudta az igazságot nem akart haza jönni.Amikor haza jött azt mondta tudtam te voltál!És több csúnya szavat vágott hozzám.Aztán már 2 hónapja egyedüllállót írt be a face-n és letiltott.Hiába mondom neki szép szavakkal,ha egyedülálló is attól még bejelölhet ism. ként.Erre azt válaszolja,ne kutassak utána!Szexelni sem akar már velem.Keressek magamnak mást,aki legalább szeret?És nem néz le,hogy beteg is vagyok.A gyermeknek szokta mondani,hogy rúgdosd meg anyát vagy épp húzd meg a haját!A fiam azt csinálja,ha ráütök a fenekére egy kicsit miért bántom?Szóval segítsetek már,ezt már nem birom idegileg!Mit csináljak?
2012. máj. 17. 10:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok! A három éves gyerek ezt már szépen meg is tanulta. Mi a szent mitudoménmiért vagy te még mellette?

Az a baja hogy gyógyíthatatlan beteg vagy?

Megcsal?

Arra tanítja a fiadat, hogy verjen meg?

Ne mást keress, hanem az önértékelésed, te és a gyermeked lelki egészségét állítsd helyre!

Ehez kérd szakember segítségét!

2012. máj. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem most kezdődött, és van egy érzésem, hogy te is ludas vagy benne. Szerintem váljon el az utatok.
2012. máj. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem normális családi helyzet..

Az apa nincs tisztába a gyermek neveléssel kapcsolatban, ha tisztában lenne vele akkor az első lépés lenne az hogy a gyerek előtt nem beszélünk csunyán és nem utasitgassuk anya bántására...

Te pedig cselekedj és szabadulj meg a párodtól, mert ez később el is durvulhat és nem tesz jót a gyereknek, sem neked. Sok sikert

2012. máj. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Tudod erről a történetről mi jut eszembe? Bár nem szoktam nézni de ezt az egy részt éppen láttam.South Park.Van egy jelenet ahol az egyik kölyök nem regisztrál a facebookon.A családja kiakad,Majd regisztrál,mert reméli így békén hagyják.Az apja 5 percenként bemegy hozzá,hogy miért nem jelölte a nagyit,a X.bácsit,Y.nénit...A lényeg,hogy ott élnek a facebookon.

A te eseted sem különb..Neked nagyobb baj az,hogy a párod egyedülálló státuszt jelölt be,vagy nem jelöl ismerősnek mint az,hogy a 3 éves fiad nem képes normális felfogni,hogy nem verjük,rugdossuk anyát,nem beszélünk csúnyán..

Kár,hogy ezek neked fel sem tűnnek mint súlyos probléma.

Csak megjegyzem.Ha 3 évesen nem tanítod meg a fiadat a normális emberi viselkedésre,akkor 16 évesen ne csodálkozz ha egy veszekedés miatt esetleg leköpne..Akkor már nagyon késő lesz nevelni.

2012. máj. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Szerintem is jobb lenne,ha elválna útjaink,de fenyegetőzik,hogy akárhova megyek megtalál!
2012. máj. 17. 10:32
 6/13 anonim ***** válasza:
Ez igy igaz, előttem lévő.
2012. máj. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Kérdező ha már ilyennel fenyegetőzik az már sulyosabb eset, szerintem forduljatok szakemberhez, mert mi itt nem tudunk segiteni..
2012. máj. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hiába mondjuk neki többen ne tanítsa így a gyermeket,de annál jobban ezt teszi.A védőnő is mondta már neki párszor,de rá se hederít!
2012. máj. 17. 10:36
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Téged semmibe vesz, a gyereket rosszra tanítja.Részletezem: Az ő életében még távoli ismerősnek sem számítasz, érzelmileg pedig analfabéta, aki annyival sincs tisztában, hogy a gyerekének többet árt, mint használ. Férfinak éppen nem nevezném, mert férfinak azt nevezem aki kordában tudja tartani az indulatait. Legyen erőd változtatni a dolgokon és ne hagyd magad.
2012. máj. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
78%

Most két dolgot választhatsz.


1.

Mellette maradsz, eltűröd hogy megcsaljon, verjen, megalázzon, kihasználjon és ráadásul rossz embert neveljen a gyereketekből.


2.

Összeszeded a bátorságot és elhagyod, viszed a gyereket is. Egyedül leszel, nagyon nehéz dolgod lesz. Sokat kell dolgoznod, de legalább békében és nyugalomban lehetsz. És majd amikor a fiad azt mondja évek múlva, "Köszönöm, hogy elhoztál apától és mindezt a nehézséget vállaltad értem", akkor fogod érezni, hogy megérte.


Ha lépni akarsz, léteznek például anyaotthonok, szerintem oda mehetnétek. Ne keress azonnal mást, először fel kell dolgoznod a mostani helyzetet, különben csöbörből vödörbe pottyannál.

2012. máj. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!