Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok haa 13 éves...

Mit csinálnátok haa 13 éves lányotokat egy pedofil 50 éves pasi akarná behálózni az oldalról? Bekapcsolva maradt a profilja és a pasitol kb 50 levél amiben találkozóra csábítja. Séta tanulás menjen el a lakására stb.

Figyelt kérdés
2012. ápr. 26. 09:02
1 2 3 4 5
 1/45 A kérdező kommentje:
Persze a pasi nem fedi fel hogy kit akar csak kedveskedik. Menjen el hozza a lányom főz neki finomat menjenek sétálgatni meg ilyenek.most vegyem el tőle a laptopot? Elmagyaráztam neki ez a bácsi veszélyes lehet de a naívságával mondja jajj ez a bácsi nem olyan. Csak levelezünk..hogy ővjam meg a gyerekem?
2012. ápr. 26. 09:04
 2/45 anonim ***** válasza:
97%
megírnám a pasinak, hogy feljelentem, ha nem hagyja békén a kiskorú lányomat.
2012. ápr. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem is írd meg a faszinak, hogy ha nem hagyja békén a kiskorú lányod, feljelented a rendőrségen. Ha ezután is folytatja a levelezgetést, mennék a rendőrségre!
2012. ápr. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 gr. Shadow válasza:
98%

Átvenném a levelezést és lebeszélnék egy randit, azután elmennék helyette...

Miután kijön a kórházból valószínűleg a világtól elvonultan élne tovább...

2012. ápr. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 A kérdező kommentje:
Ezt már megtettem. De meg vagyok rémülve mi lett volna ha találkozik vele?13 éves egyedül jar már iskolába az utcánkba van . Ezeket kiszedte a gyerekből hogy hol tanul hol lakik. A lányom apára vágyik sajnos meghalt neki és most nagyon félek mi lesz ha valami történik vele. Nagyon a szájába rágtam hogy ezekkel a férfiakkal nem szabad levelezni találkozni de mi van ha nem tartja be?
2012. ápr. 26. 09:09
 6/45 anonim ***** válasza:
83%

Azért 13 évesen lehetne okosabb.

Emlékszem, hogy a barátnőimmel 13 évesen a chat-en folyton elküldtük meg beégettük még a 20-on éveseket is, hogy mit akarnak tőlünk.


Írj a pasasnak, hogy agyonvered, ha nem takarodik el.

2012. ápr. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
96%

Pontosan. Beszélj a pasival és mondd meg neki, hogy feljelented, ha nem száll le a lányodról. EMlékeztesd, hogy a sitten mindennél jobban utálják a pedofilokat az őrök és a rabok egyaránt, szóval nem lenne odabent virágélete.

A lányodtól meg vedd el a gépét 1 hónapra minimum és nézess meg vele egy hasonló témájú filmet, vagy dokumentumfilmet, ha ezekszerint a szép szó nem használ. Magyarázd el, hogy attól, hogy divat idősebb pasik után futkosni, még nem normális és maximum apuka és a tanárok lehet olyan ebben a korosztályban, aki nem akar semmi pluszt tőle.

2012. ápr. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
95%
Így van, a pasinak írj, hogy feljelentést teszel ellene, ha nem hagyja békén a lányodat. Mellette a lánykádra is nagyon kellene hatnod! Beszélgess vele sokat, ne hagyd rá, nehogy egyszer baj érje! Facebookon van ez? Sajnos ebben a korban eléggé hiszékenyek a lányok. Figyelj rá nagyon. :( Nincs rendőr ismerősöd? Esetleg érdeklődhetnél nála is, mit tudnál csinálni.
2012. ápr. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
78%

Pasit megkeresni (levélben, telefonon, vagy akár személyesen), és megértetni vele, hogy nem lesz jó vége, ha tovább zaklatja a lányod. Ígérj be neki egy feljelentést... vagy mást. Ha közösségi oldalon történik a dolog, akkor ott is jelenteni tudod a zaklatót.


Majd kicsit a helyedben a lányoddal is elbeszélgetnék komolyabban az ilyen dolgokról...

És így látatlanból ezt nem lehet megítélni, ezért ne is vedd magadra, de talán nem árt kicsit azt is megvizsgálni, hogy nem öltözik/viselkedik-e egy kicsit kihívóbban a lányod? Mert manapság sajnos divat az ilyen kis lánykák körében az, hogy akkkkkora nőnek képzelik magukat, és azt hiszik, hogy minden szituációt érett nőként, helyén tudnak kezelni... Ha a lányod kicsit sem ilyen, akkor ne vedd magadra tényleg.

Csak sajnos sok ilyet láttam, általános iskolában tanítottam az elmúlt fél évben, és a tanáriban a fiatal kollégák (férfiak) folyamatosan arra panaszkodtak, hogy a kislányok megpróbálnak kikezdeni velük... De ne is csodálkozzunk, hisz ma már nincs videoklip félpucér, dugást imitáló nők nélkül...

Nehéz dolog ma szülőnek lenni.

Vigyázz a lányodra.

2012. ápr. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
92%
Írnék a pasinak, hogy hagyja békén a lányomat és ne zaklassa, mert feljelentem.
2012. ápr. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!