Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Dolgoznátok így ilyen helyzetben?

Dolgoznátok így ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Lassan 30 éve ugyanott dolgozok, és a főnökség le lett cserélve teljesen, és úgy bánnak velünk mint a kutyával. Ordibálás, sírás megy egész nap, úgy megyek be mindennap hogy gyomorgörcsöm van, idegeskedek folyamatosan hogy vajon mikor rúgnak ki. Gyógyszert, nyugtatókat nem akarok szedni, de lassan kelleni fog, nem bírom sokáig ezt a helyzetet.

Férjem jól keres szerencsére, 3 kamasz, még iskolás gyerekünk van, nagy kertes házban lakunk.


Nem tudom hogy megéri-e ott dolgozni továbbra is, mert az egészségem előbb vagy utóbb rá fog menni.

Semmi végzettségem nincs, úgyhogy munkát nem igen fogok találni.


2012. máj. 17. 13:32
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Ezt a férjeddel kell megbeszélni, ha ő is úgy gondolja, hogy az egy fizetésből simán kijöttök, nem hiszem, hogy azt mondaná, hogy tovább dolgozz.
2012. máj. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%

Miért nem keresel másik melót?

elkezded mindenhova leadni az önéletrajzodat, és lehet pár hét múlva már mehetsz is máshova.

2012. máj. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%

Szakma nélkül nehéz munkát találni (2.válaszadóra reagálva).

Az első írta jól, beszéld meg a férjeddel.

2012. máj. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%

Ha picit szűkösebben,de ki tudtok jönni egy fizuból,akkor hagyd ott ezt a munkahelyet,az egészséged nem pótolható!!!

Igaz,én még fiatalabb vagyok,de 12évet töltöttem életem első munkahelyén,majd ugyanaz történt mint nálatok. Egy évet bírtam úgy,mint te most,aztán eljöttem. Utána elmúlt az állandó fejfájásom,amit addig a szemem hirtelen romlására fogtak, elmúlt az állandó náthám, amit allergiának véltek, és az állandó gyomorrontás is megszűnt. És pár hónap múlva munkát is találtam, ahol azóta is nagyon jól érzem magam.

2012. máj. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%

Ha nem is létszükséglet, biztos jól jön az a pénz is, amit most kapsz. De annyit nem ér, hogy az egészséged rámenjen. Szerintem fogd fel lazán, ne idegeskedj, legfeljebb elbocsátanak. Addig is telik az idő. Én is keresgélnék másik helyet, vagy elgondolkodnék valamin, amit otthon lehetne csinálni, mint írtad nagy kertes házatok van (kertészkedés, állatok stb).

Manapság az, hogy a férjed jól keres, igen könnyen megváltozhat. Gondolkodjatok el a férjeddel közösen és döntsetek együtt!

2012. máj. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Állatokat is tartunk, úgyhogy biztosan ellennék itthon. Viszont a férjem munkája tényleg akármikor változhat a mai világban, vagy ne adj isten történik vele valami, akkor végünk.
2012. máj. 17. 14:44
 7/10 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem ne hagyd ott a munkahelyed. Mi lesz, ha a férjeddel történik valami? Arra nem lehet alapozni, hogy ő jól keres...

Először is üljetek le, és beszéljétek meg, hogy neked ez így kényelmetlen, és hogy szeretnél másik munkát keresni. Aztán valóban keress munkát a mostani munkád mellett. Valóban nagyon nehéz, én már csak tudom! Lassan két éve munkanélküli vagyok. :( De reménykedni mindig szabad, és föladni sosem!

Aztán ha találtál valamit, ami megfelel neked, akkor add be a felmondásodat.


De így vaktában én biztos, hogy nem ugranék bele.

2012. máj. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
én is azt mondom, hogy beszéljétek meg, de felelőtlenség lenne otthagyni, amíg nincs másik. nyilván nem lehet sokáig csinálni, de amíg bírod, csináld, próbáljatok meg minél többet elrakni, és amikor már van valami, megpattansz. Tudom, nehéz 30 évet otthagyni, én még nem is éltem annyit, de muszáj.
2012. máj. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
82%
Rugasd ki magad. Ha béna vagy akkor eltarthat egy ideig, de szerintem menni fog az, nem olyan nehéz. Ha kírúgnak legalább kapsz szép végkielégítést, azzal meg csak elvagytok egy ideig és így lesz tartalékotok a munkakeresés időszakára. Egyébként ha szabad, mit dolgozol?
2012. máj. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
82%
Az a tapasztalatom, hogy nem éri meg ilyen körülmények között sokáig maradni. Én ezt tettem, és rá is ment az egészségem, majdnem egy évig kellett pszichodokihoz járni, meg gyógyszert szedni. A meló vége felé már képtelen voltam altató nélkül aludni. Én a helyedben otthon maradnék, persze közben keresnék állást, addig is gondozd a kertet, állatokat, foglalkozz többet a gyerekekkel, mert gondolom nem sok energiád marad rájuk ennyi idegeskedés után. Egyébként tudományosan is kimutatták hogy sokkal nagyobb a kár ilyen szituban bennemaradáskor mint ha bátran vált az ember. Egyébként is a jövő útja az önfenntartás, kert állat, stb..
2012. máj. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!