Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltál már olyan helyzetben,...

Voltál már olyan helyzetben, ami reménytelennek tűnt, de végül vmi csoda folytán megoldódott a probléma, vagy elérted amit akartál?

Figyelt kérdés
2012. máj. 17. 12:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Volt. Megcsalt a párom (írtam neki egy sms-t, erre egy idegen nő hívott fel, hogy mit írogatok az "ő" pasijának), kb. ezzel egy időben elvesztettem a munkám, (ettől teljesen függetlenül) és a pénz hiánya miatt abba kellett hagynom az egyetemet. Meg nem oldódott magától, kerestem más munkát, az egyetemet egyenlőre buktam, jó sok idő után új kapcsolatom lett, de így 3 év elteltével is bőgni tudnék ha visszagondolok azokra az időszakokra. Most már nem biztos, hogy túl tudnám "élni" ha mindez újra egyszerre bekövetkezne, szerintem alkoholhoz nyúlnék, vagy ilyesmi.
2012. máj. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 /Anita_'94/ ***** válasza:
100%

Most, a hétvégén is volt ilyen. Az eddigi legnagyobb tétemet játszottam a tippmixen. 20000-et raktam fel többek közt a Manchester City-re és aki látta a meccset, el tudja képzelni, hogy mit éltem át a 90. percben, amikor még az ellenfél vezetett. Már lemondtam mindenről, aztán jött az egyenlítés, majd a győztes gól, én meg visítottam, mint egy malac. Még anyu is beszaladt, hogy mi történt. Jól ki volt akadva szegény, azt hitte valami bajom esett :D

Utána megmutattam a nyereményt és ő is felvísított :D

De többet nem rakok fel ennyit, ez nekem nem hiányzik mégegyszer...

2012. máj. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!