Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szreintetek helyénvaló ha...

Szreintetek helyénvaló ha megosztjátok egymással a kódjaitokat és bejelentkezési neveteket?

Figyelt kérdés
2012. máj. 17. 16:51
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
83%
Nekünk tök ugyanaz a jelszavunk,de nem szoktunk belépni egymás oldalaira.Megbízunk egymásban,de pl valamit meg kéne nézni,akkor szólunk a másiknak,hogy nézze már meg,hogy mit írt az xy vagy stb....
2012. máj. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
66%
Nem olvasgatjuk egymás leveleit, még az sms-eket sem, így felesleges lenne megosztani.
2012. máj. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
61%
Nem helyénvaló, más levelét sem illik felbontani, más táskájában és telefonjában kotorászni, nálunk nem divat.
2012. máj. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem "elmés hozzászólás" volt a 8-as.

Valóban nem csak a bútorokról beszélgetnek és gondolkodnak az emberek 17 év fölött.

És nem is a hivatalos dolgokról, hanem magánügyeink is vannak, magánbeszélgetések, amik senkire nem tartoznak, csak ránk és a másik személyre, még a PÁRUNKRA SEM.

Ennyi privát szféra kell mindenkinek!

2012. máj. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem NEM helyénvaló.

23N

2012. máj. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
85%

Az én jelszavaimat, belépési kódjaimat ismeri a párom. Sőt anyukám, és az öcsém is. És ez fordítva is így van, én is tudom mindenki jelszavát, pin-kódját stb.


Az, hogy tudom, illetve ők tudják az enyémet, nem ezt jelenti, hogy vissza kell élni a helyzettel.


Szerintem bizalom kérédése az egész. Ha olyan emberekkel lennék körülvéve, akiben csak egy ipicici bizalmatlanságot érzek, annak biztos nem árulnám el.

25N

2012. máj. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
90%

Mindketten be szoktunk a másik gépén is jelentkezni olykor a saját fiókjainkba, úgyhogy mindkettőnk gépén el vannak mentve a belépési nevek és jelszavak, így a legegyszerűbb. Még egyszer sem néztük meg egymás emailjeit (max. ha mutattunk egymásnak valamit).

Szóval önmagában semmi gáz nincs azzal, ha tudunk a kódokról. Ha meg valaki bizalmatlan, meg sunyiban szaglászós típus, azt nem kell félteni, úgyis feltalálja magát...

2012. máj. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
60%
Én nem adnám meg, és nem azért, mert valami titkolni valóm van előle, hanem mert szerintem még a legjobb házasságban is lehetnek olyan dolgok, amik csak az egyik félre tartoznak. Ha pl. a legjobb barátnőm ír nekem egy e-mailt, megosztja velem valami problémáját, ahhoz semmi köze a férjemnek. Meg egyébként is lehetnek olyan dolgaim, amiket nem szívesen mutatok meg másoknak.
2012. máj. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
direkte, csak a gesztus kedvéért nem. ez nem egy olyan alapkőletétel, mint amikor kulcsot adsz a párodnak a lakásodhoz és ezzel te jelzed és ő érzi, h elmélyült a kapcsolatotok. szóval ilyen értelemben nem volt olyan, h leültem volna mellé egyik este és átadtam volna neki egy papíron listázva az összes kódomat, jelszavamat. de ha spontán, praktikus okokból úgy alakul, akkor nem titkolózunk, diszkrétkedünk. két éve együtt élünk, közös kasszán vagyunk, amikor nincs otthon egy hirtelen jött háromnapos utazásra elég készpénz és az volna a legkézenfekvőbb, ha a párom az én bankkártyámat vinné el az útra, akkor nem keresek másik megoldást, hanem megadom a pin kódot és használja (az sms értesítés egyébként hozzám jön). amikor a UPC tévedésből korlátozta az én nevemen lévő netünket, mert kifizettük, de nem érkezettt be időben az utalás, ő küldte el az igazoló jpg-et, amíg én főztem. mivel az én e-mail címmemen futott a dolog és oda küldtek válasz e-mailt vmiféle kóddal, megkérdezte a jelszavamat én pedig nem futottam fakanállal a kezemben, h "ne te, ne te, majd én beírom magamnak", hanem lediktáltam a jelszavamat és főztem tovább. szerintem ez az egészséges egyensúly. nem kell orrba szájba átruházni a személyes adatokat, de egyszer-egyszer, ha épp a helyzet úgy hozza, neki és csak neki, fenntartás nélkül megadom. szeret és soha nem "vágna át". ezért is élek vele és nem mással :)
2012. máj. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 Sókristály ***** válasza:

A férjem minden kódomat tudja, és viszont. Hogy miért: van, hogy egymás bankkártyájáról veszünk le pénz, vagy indítunk utalást. Van, hogy rossz itthon a mobilnet, és felhívom, nézze meg az e-mailjeimet, vagy üssön le valamit a nevemben a Vaterán. A e-mailes jelszómat a gyerekek is tudják, van, hogy Őket kérem meg, nézzenek rá, miközben játszanak.

Viszont mindez nem jelenti azt, hogy kutakodunk egymás cuccában. Pl. új levél érkezésénél a férjem telefonon rákérdez, hogy megnyissa-e.

A gyerekek jelszavait is tudom, de soha nem használom. Kamaszok, tudják, hogy mit tölthetnek fel magukról, meg is szokták mutatni, így szükségtelennek érzem.

2012. máj. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!