Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megosztjátok a legközelebbi...

Megosztjátok a legközelebbi barátaitokkal a "nagy" családi titkokat? (: Miért?

Figyelt kérdés

Oké, nem mindenkinél van ilyen, persze olyanokra vonatkozik, akiknek lenne mit elmondaniuk/el is mondták. :D Tehát nem az, ami csal Rólatok szól, hanem az egész családról.


Előre is köszönöm.

KORT és NEMET is=)


2011. júl. 1. 19:30
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
94%

A legeslegjobb barátnőmmel (15 éve az) igen, a többiekkel csak a kevésbé nagy titkokat.

26/N

2011. júl. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
91%
Hamarabb osztom meg vad idegennel, ha a körülmények úgy hozzák. Főleg olyanokkal, akik egyáltalán nem ismerik a családomat, csak engem valamilyen szinten. Egy korát nem megjelölő NŐ.
2011. júl. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
92%

Igen, véletlenül kikotyogtam egy családi titkot egyszer, nagyon megbántam, mert abból a "barátnőből" időközben "ellenség" lett, persze ezt nem szószerint kell érteni, de az élet úgy hozta, hogy nézeteltérések keletkeztek köztünk, ez később átcsapott utálkozásba. Nem örülök, hogy tud egy-két titokról, fel is használhatja ellenem bármikor, és akkor nem csak én koppanok, hanem az egész család. :S


20/L

2011. júl. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
60%
Családi (amibe beleszülettem) még a férjemnek sem mondok el. Sőt, van, amit csak én, és X családtag tud, senki más a családból.
2011. júl. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
89%
igen a legjobb barátnőmnek:)
2011. júl. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
80%

Csakis a férjemnek mondok el mindent,senki másnak!

Egyetlen egy emberrel osztottam meg még mindent,de vele

sajna már eltávolodtunk!

2011. júl. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
94%
A legjobb barátnőmnek szinte én is mindent elmondok.
2011. júl. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
92%
a családi titkokrol csak a családommal beszélek.Senki másra nem tartozik,akár milyen jó is a barátnőm.22l
2011. júl. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
84%
Hát például, hogy én homoszexuális vagyok, először csakmost Nektek mondtamel!:)
2011. júl. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
93%
Volt már hogy igen de kivétel nélkül mindig megbántam...nem érezték át közel sem amiről beszéltem és kicsit még talán én jöttem ki rosszul a dologból...utólag belegondolva az is lehet a rossz emberekhez fordultam támogatásért együttérzésért...de ez megfontoltságra intett e téren.
2011. júl. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!