Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szreintetek helyénvaló ha...

Szreintetek helyénvaló ha megosztjátok egymással a kódjaitokat és bejelentkezési neveteket?

Figyelt kérdés
2012. máj. 17. 16:51
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Épp ahogy 17:24 írta.
2012. máj. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Mindenki tud nálunk minden kódot. Leveleket is olvasgatunk, akárki akármit, amihez kedve van. Praktikus, mert vannak dolgok, amiket ha elmondok a férjemnek, egyik fülén be, a másikon ki. De ha ugyanerről a barátnőmmel csevegek levélben, és ő elolvassa, akkor valahogy eljut a tudatáig. Így ez nagyon hasznos számomra.
2012. máj. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem nem bizalom kérdése. Hanem privátszféra igény kérdése. Pont úgy, mint a metrón: van, aki fél méterre arrébb ül le a másiktól, van, aki az ismeretlennek is a $eggébe mászik.


Nincs titkolnivalóm - elég furcsa, hogy sokan rögtön erre asszociálnak - , egyszerűen párkapcsolatban is megmaradok önmagamnak, nem másik felet keresek magamnak, hanem egy másik egész embert.

2012. máj. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Szerintem nem helyénvaló!
2012. máj. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

a bankkártyámat bármikor odaadnám neki, lakáskulcsot egy hónap után kapott.

de a magánlevelezéseim, és a közösségi oldalas jelszavaim nem tartoznak rá.

egyszerűen utálom, ha valaki turkál olyan dolgokban, ami a magánügyem.

a könyvespolcunk is a hálószobában van, mert idegesítene, ha bármelyik vendégem látná, h miket olvasok. valahol az is a magánszférám része.

én sem tudom az ő jelszavait, nem is érdekel, h kivel mit beszélget.

2012. máj. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Lassan 3 éve vagyunk együtt, tudjuk a másik jelszavát.

Nem szoktunk belépni a másik fiókjába, ha megkéri valamelyikőnk a másikat okés, de akkor sem olvassuk el a másik leveleit, feltéve ha nem egy levelet kell megnézni.

2012. máj. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

A jelszó akkor jelszó ha csak egy ember tudja:)

Az a célja hogy azon az egy emberen kívül senki ne tudjon belépni.


Melyik nyomorék pontoz le egy ilyen választ ?

Biztos olyan akinek 1234 a jelszava, meg facebookon kívül semmire nem használja a gépét. Gratulálok 12 éves facebook Pistikék :D

2012. máj. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

És melyik nyomorék pontozza le, hogy leírtam: mi tudjuk a párommal egymásét. Ez kinek fáj, már nem azért? Ettől jobban érzitek magatokat, szánalmas gyökerek?!

Én tojok bele, hogy más magánügynek tekinti, engem nem zavar, ha a párom akkor lép be az e-mailemre mikor akar. Úgysem teszi, mert megbízik bennem. Én is benne. Sajnálni tudom azokat, akik nem fogják fel, hogy mindenki nem olyan beszűkült, mint ők.

2012. máj. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!