Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elváltam attol akit igazán...

Elváltam attol akit igazán még most is szeretek. Nem az én hibámból ő kalandozott. Ha találkozunk nagyon rossz érzés kap el. Nem haragszunk egymásra elszokott jönni hozzám. Mit tegyek hogy ne szenvedjek?

Figyelt kérdés
2009. jún. 27. 09:55
 1/3 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem nem kellene találkozni. Ha egyszer úgy döntöttetek,döntöttél, hogy legyen vége, akkor legyen vége. Ha kalandozott, akkor nagyon nem szerethetett Téged, hiszen ha valakit szeretünk, akkor ott harmadiknak nincs helye. Te szeretted Őt, nem is csaltad meg. A találkozások megnehezítik az elengedést és szép lassan visszafogadod. Aztán megint kalandozások, kutyából pedig nem lesz szalonna.
2009. jún. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, csak ezműködik. E lásd többet és kerüld ahelyeket is, ahol felbukkanhat. Még így is évekig szenvedhetsz. Tapasztalat.
2009. jún. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A megoldás az idő. Idővel enyhülni fog, kevésbé fog fájni. A találkozást én sem javaslom. Menj el egy szépségkörútra, változtass magadon, menj a barátaiddal kávézóba, pizzázni, strandolni. nyiss újra szemet a világra és meglátod idővel boldog leszel!
2009. jún. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!