Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítás, válás után volt...

Szakítás, válás után volt hogy újra összejöttetek?

Figyelt kérdés
mennyi idő múlva és ki kezdeményezett? a szakító fél vagy a másik?
2012. máj. 17. 19:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Közös megegyezéssel váltunk el és ő kezdeményezett, 2 hónap után.. Először elutasítottam.. Mert felmelegítve ugye csak a káposzta jó.. Ő mégis tovább küzdött és úgy döntöttem talán mégis megér még egy esélyt a dolog, mert nem megcsalás miatt szakítottunk, egyszerűen csak nem tudtunk egymásra elég időt szánni.. Mintha kicserélték volna őt is és engem is.. Újrakezdtük, mintha a nulláról indulnánk.. Randevú a Duna parton, séták..stb.. Most újra együtt élünk és sosem voltunk ilyen boldogok az elmúlt 5 évben..:)
2012. máj. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
kereken 1 éjszakára jöttünk össze!mindketten kezdeményeztük valahogy végülis...
2012. máj. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ismerősöm egy év különélés utn ment vissza a feleségéhez, de megbánta. Ugyanott folytatják, ahol abbahagyták: mindkettő csalja a másikat. De hát szerintük ez a gyerekek miatt mégis így a jó.

Azt már meg sem említem, hogy mindketten depressziósok.

2012. máj. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

5 év után mentünk szét, mert nem egyezett a jövőképünk...

Fél évet voltunk külön, miután újrakezdtük, kölcsönös kezdeményezéssel.

Megkaptam mindent, amit anno akartam, csak épp az alatt a fél év alatt történt valami, ami hatására az érzéseim megváltoztak...:-/

2012. máj. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Esetemben abból soha nem származott semmi jó, ha szakítás után mégis visszafogadtam valakit. (azok kezdeményezték, akikkel szakítottam, nem én.)

Ettől függetlenül el tudom képzelni, hogy előfordul olyan, amikor van értelme az újrakezdésnek, de csak akkor, ha 1. kölcsönös szerelem van, 2. megértik, hol hibáztak, és tudnak változtatni. (Mint pl. az 1. válaszadó, ahogy olvasom :) )

2012. máj. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Szerintem ez ember függő,ha félre tudjátok tenni a régi sérelmeket és ha a problémáitokat megtudjátok beszélni és megoldani,akkor nem lesz gond, lényeg a kommunikáció!
2012. máj. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
Barátom szakított velem aztán fél év múlva ő kezdeményezett ismét összejöttünk 2 hónapra, megpróbáltam mindent megtenni,sok mindent elnéztem neki nem veszekedtem, ennek ellenére ismét szakított,okát nem tudom...
2012. máj. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szakításunk után 3 héttel összejöttünk egy teljes éjszakára, mindketten akartuk, a körülmények segítettek, szuper volt, nem bántam meg, mindenféle elvárás nélkül jól éreztük magunkat. Nem lett folytatása, de sajnáltam volna kihagyni azt a felszabadult, csodálatos estét.
2012. máj. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
93%
Megpróbáltuk, de kár volt, csak még több sebet ejtettünk egymáson. Most már véglegesen szétváltak útjaink...
2012. máj. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Kirúgtam, mert megcsalt. 2 év múlva visszakullogott, adtam egy esélyt, de nem működött. Rájöttem, hogy már késő.
2012. máj. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!