Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Boldogtalan élet meddig?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Boldogtalan élet meddig?

Figyelt kérdés
Elcsesztem az egész életemet, 36 éves vagyok, van 2 nagy gyerekem a legnagyobb 17 éves a kicsi 14. Már ott kezdődik, hogy fiatalon besikerűlt a gyerek, így nem volt más választásom, hozzámentem a férjemhez. Elkeztünk épitkezni, ehhez kellett hitel is és még mindig nincs késszen totáll a ház. Közben terhes lettem ismét, de ezt elvetettem, lehet nem is a férjemé volt ugyanis többször megcsaltam. Nem tudom mitévö legyek, nem szeretem a férjem örökké veszedik velem, volt hogy megcsapott a féltékenységtől. Elválni nem tudok mert nincs hova mennem. De hiányzik az ami kimardt az életemböl a pasik, buli, szórakozás. Néha azt érzem hogy a gyerekim is csak púp a hátamon. Legszivesebben elszaladnék.

2012. máj. 9. 11:40
1 2 3
 1/29 anonim válasza:
68%
HA így gondolkozol, hogy a gyerekeid csak púp a hátadon akkor lehet nekik is jobb lenne nélküled. Ha megcsalod a férjed akkor ne csodálkozz, hogy féltékeny. Szaladj csak nyugodtan el, ne nézz szembe a problémákkal. És ne keress rájuk megoldást a gyáva emberek mind így tesznek.
2012. máj. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
82%
Azért rossz az életed mert te rosszá tetted, és ahellyet hogy változtatnál rajta itt siránkozol, pedig attól nem lesz jobb.
2012. máj. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
94%

Hát, megvan rólad a véleményem, de az most nem tartozik ide.


Hagyd, hogy boldog legyen a férjed, váljatok el, mindenre van megoldás.

2012. máj. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem hagyd ott a családod, ez lenne a legjobb megoldás. A gyerekeid nem tehetnek róla, hogy a világra hoztátok őket. A férjed megcsapott, mit vártál tőle, ha megcsaltad? Púp a hátadon a két gyerek! Nem is szereted őket ha ilyet írsz. Nem érdemled meg a családodat.
2012. máj. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

Nem tudunk elvállni. Én már rég elköltöztem volna tőllük, de nem tudom egyedül fenntartani egy lakást.


De miért nem lehet engem is megéretni? Saját életre vágyok. Nekem nem voltak soha barátnőim, mindig csak a gyerekeket kellett igazgatnom. Már unom.

2012. máj. 9. 11:57
 6/29 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy egy enya vagy egy nõ ennyire önzõ lenne. Szerintem nem igaz ez,amit leirtál.Vagy mégis vannak ilyen betyár anyák, nõk akiknek a buli,szórakozás fontosabb, mint a családja?

Az ilyenfajta nõket bezárnám egy buliházba és nem engedném addig ki,amig el nem szédül a bulizástól.

Hagyd a családodat élni, vagy térj észhez!

2012. máj. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
92%
Szedd össze magad!Ha az embernek családja van, akkor már a családja kell, hogy szerepeljen az első helyen! Szállj le a földre, 36 éves vagy, már nem fogod visszakapni a fiatalkorodat! Az elszállt, de a felnőtt éveid lehetnének gyönyörűek, ha nem itt siránkoznál! Én mit nem adtam volna azért, ha lehet babám a páromtól...:( De sajnos nekünk nem lehetett!
2012. máj. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
77%
Csak kefélni akarsz, de a következményeket már nem akarod vállalni? Miért megbolondulnak a mai világban az emberek?
2012. máj. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Konkréten nem értem miért kell elitélni ennyire. Nem montam azt hogy utállom a családom, de nekem is szükségem van szabadságra.
2012. máj. 9. 12:05
 10/29 anonim ***** válasza:
78%
Arról te tehetsz hogy ilyen rossz lett az életed. Nekem a volt osztálytárs nőm aki nálam 1 évvel fiatalabb ő is most van otthon az 1 éves lányával persze párja nincs, bulikat elfelejtheti pedig még fiatal szinte 20 éves sincs még aztán sehova nem jár barátnői nincsenek csak a gyerek meg az anyja. Múltkor futottam össze vele egy boltba és látom rajta hogy már most kezd depresszióba esni, pedig szép lány hihetetlen jó alakja van nagyon kedves de senkije nincs. És itt van a gond hogy bevállalta a gyereket, jó nem azt mondom hogy el kell vetetni de ha már megtörtént akkor örökbe adás vagy bármi más. Neked is még 23-25 éves korodig szórakoznod bulizgatnod kellett volna meg egy kicsit belekóstolni a felnőtt életbe mielőtt gyereket szülsz. Nem csodálom így hogy ilyen vagy. Még van esélyed egy újabb boldogabb életre de tenned is kéne érte.
2012. máj. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!