Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Eletmodvaltasra lenne szuksege...

Eletmodvaltasra lenne szuksegem. Van valami otletetek?

Figyelt kérdés

2 eve vagyok egyutt parommal es ugy erzem, hogy eleg komolyan tarsfuggosegben szenvedek. egyutt elunk kulfoldon es altalaban mindig egyutt toltjuk az idot. szeretjuk egymast meg minden, de ugy erzem, hogy elhanyagolom magam es kezdek nagyon befordulni. onbizalmam nulla, nem torodom magammal. tudom legbelul , hogy lenne kedvem eljarni fitnessezni, futni , edzeni stb... de valahogy mar eljutottam arra a szintre , hogy semmi akaraterom nincs.

Jo volna, ha neha kicsit kulon is volnank, sajat erdeklodesunknek megfeleloen foglalkoznank magunkkal.

Viszont ha elmegy egyedul haverjaival en kiborulok, feltekenyseget erzek, tiszta idiotan viselkedem. szeretnek ezen valtoztatni, de ugy erzem nincs erom hozza. barataim nem nagyon vannak most hogy kulfoldon elek, meg egyebkent is nagyon nehezen baratkozom. segitsetek. otletek? elore is koszi


2012. máj. 17. 20:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha szeretnél menni fitnessezni,akkor miért nem mész, ha meg van rá a lehetõséged? A párod odavalósi vagy magyar?

Egy kicsit bele kell olvadnod az ottani életbe, hiszen a nyelvet is csak úgy tudod fejleszteni.

2012. máj. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
koszi a valaszt. a baratom is magyar
2012. máj. 17. 20:35
 3/6 anonim ***** válasza:
Fogj hozzá!Az internet tele van jobbnál jobb diétákkal,életmódos cikkekkel,vagy vehetsz is valami könyvet,újságot ezzel kapcsolatban.Ha tudsz venni kondibérletet,akkor hajrá járj el edzeni!
2012. máj. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
mi is folyton együtt vagyunk a párommal a munkánk során is reggeltől estig, és mi is külföldön élünk. Nekem is volt egy ilyen időszakom amikor sok volt hogy a nap 24 óráját együtt töltjük, akkor mondtam neki, hogy menjen egyedül a munkahelyre én itthonmaradtam, vagy én mentem a hivatalokba az ügyeket intézni. Hagytam sokszor inkább csinálja azokat a dolgokat egyedül amik mennek neki is, én meg csináltam amit kellett vagy szerettem volna. Ha szeretnél futni stb, akkor tedd meg. Ezeket a dolgokat ha akarod megteheted, csak rajtad múlik. Ez nem a társfüggőség miatt van, hanem az akarat hiányzik belőled. Légy határozott és elszánt! Sok sikert!
2012. máj. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ne verd át magad... Nekem is "lenne kedvem" tornára meg futni menni, de érdekes módon csak akkor, amikor pont nem lehet, mert éppen munkahelyen vagyok vagy már elmúlt este 10, vagy éppen zuhog az eső. A valóságban viszont dög lusta vagyok, futás helyett inkább netezek.


Szerintem olyan helyre kellene járnod, ahol sok ember van. Nekem tornán még nem sikerült ismerkedni. Énekkarban viszont igen. Gondold át, mit szeretsz csinálni, és abba kezdj bele. Járhatnál külföldieknek szervezett nyelvtanfolyamra, akkor is, ha beszéled a nyelvet, mert lehet, hogy ott más magyarok is lesznek. Van-e ott magyar közösség, ahol laksz?

2012. máj. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeretsz táncolni, ajánlom a Zumbát :). Én most 26 vagyok, az általános iskolai meg gimis tornaórákat leszámítva nem igen sportoltam soha, soha nem vitt rá a lélek. Nekem unalmas szinte minden sport vagy torna. Aztán meghíztam (letettem a cigit), és mivel diétázni nem igazán tudok (túlságosan szeretem az édességet), nem tudtam megszabadulni a kilóktól. Próbáltam biciklizni - unalmas. Tornázni otthon egyedül, zenére, DVD-re - unalmas. Sétálni sokat - unalmas. Konditerembe menni - unalmas. Aztán egyik barátnőm ajánlotta a Zumbát, mondván, hogy az táncos műfaj. Mindig szerettem táncolni, így elmentem, kipróbáltam, és beleszerettem :). Ez lassan 2 éve volt, már egy éve oktatom is, sokat formálódtam, csinosodtam, izmosodtam (fogyni is lehet vele, ha valaki tud a kajára figyelni, bár előre leszögezem, nem a kilókat kell nézni, hanem a centiket!).


Nem reklámozni akarok, csak elmesélni neked, hogy tudom, mire gondolsz, amikor azt írod: nincs akaraterőd a fitnesshez. Nekem sem volt sosem. De olyan nincs, hogy zumbázni ne lenne kedvem :D, elvégre jó zenék, elvégre táncolok, átmozgatom magam, kitáncolom magamból a stresszt.


Javaslom, keress a környezetedben egy jó instruktort, és menj el egy órára. Mindenképp jót fog tenni neked is, és a kapcsolatodnak is, ha lefoglalod magad és jobb a közérzeted.

2012. máj. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!