Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám kidobott! Mit tegyek?

Anyám kidobott! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy anyukámmal nagyon csúnyán összevesztem, igaz, napi szinten veszekszünk, alapból nem jó a kapcsolatunk rengetegszer veszekedtünk már apróságokon, csak nem ennyire durván. Elég csúnya dolgokat kiabáltunk egymásra, sőt.. undorítóakat,úgy üvöltöztünk egymással mintha 20 éve véres ellenségek lennénk. Amikor már nagyon begurult nekemjött, megütött, megtépett.. kiszórta a szekrényemből a ruháimat a földre és elém dobott egy jóó nagy sport táskát és így szolt: " Nah szedd össze a cuccaidat 20 perced van mindenre, nyolc órakor takarodjál el itthonról és vissza se gyere többet!! " - magyarul kidobott a házból. Az volt a szerencsém, hogy a barátom ott volt velem végig, ő állt közénk amikor kellett.. és neki köszönhetem hogy most nem a kórházba fekszek az intenziven..

Összesen 5 táska telt meg ruhákkal meg minden egyébbel.. egyedül el sem bírtam volna.. igy a barátom segített vinni egy darabig, aztán nem birtuk tovább. A telefonomon volt még egy kis pénzt, éppen annyi hogy feltudtam hívni apukámat, hogy jöjjön ki értünk kocsival, és segitsen felvinni a cuccaimat a barátomhoz.. (azért nem az apukámhoz mentem aludni mert idegbeteg voltam és csendre volt szükségem, és ez nála nem a legjellemzőbb). Egy éjszakát ott töltöttem.. mivel ott nyilván nem maradhattam véglegesen, felmentem mamámhoz. Ott is csak egy éjszakát tölthettem csak, mivel elég kicsi a lakása és anyagi gondjai is vannak.. Itt jött képbe apukám. már harmadik napja vagyok itt.. de nem maradhatok itt se örökre.. bár azt mondja addig itt lehetek, amig anyukám haza nem hiv ( erre elég kevés az esély). Folyton azt hajtogatja hogy menyjek haza, és kérjek bocsánatot.. de én úgy gondolom nem nekem kell bocsánatot kérnem azok után hogy a ruháimmal együtt kirakott az utcára 16 évesen, azzal a mondattal, hogy "Énis egy zsák ruhával kezdtem az életem, kezd úgy te is!"

Mi a véleményetek erről az egészről? Mit csináljak? Nem akarok hazamenni(mostanában).. Vagy kérjek bocsánatot? esetleg várjam meg még anyám megenyhül és ő hív először fel?



2012. máj. 17. 21:01
1 2
 1/16 anonim válasza:
13%
Kérj bocsánatot egyértelmű.
2012. máj. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
30%
Elég rossz amit így leírtál, de nézd egy kicsit az ő oldalát is. Egy tinivel szörnyen nehéz. Szerintem hívd fel és kérj bocsánatot. Lehet késöbb te is belátod az igazát, vagy épp Ő a tiédet de biztos jól fogadná, ha dacos gyerek helyett egy ,,érett" felnőttet látna, aki vállalja ha ,,hibázott"
2012. máj. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
77%
én nem kérnék bocsánatot.. egy anya nem viselkedhet így.
2012. máj. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
29%

engem úgy dobtak ki, hogy még a kulcsom is elvették.

a te anyud kezdeményezett azzal, hogy haza hív!

2012. máj. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 mosolyogj! ***** válasza:
94%
Szabad megtudnunk, hogy min vesztetek össze? ez azért elég sokat számít egy ilyen helyzetben...
2012. máj. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
31%

szerintem kérj tőle bocsánatot, ha igazad volt, ha nem, már csak azért is, mert gondolom szereted, mégis csak az anyukád

gondolj bele, ha esetleg holnap történne vele valami, akkor ez maradna benned, hogy így váltatok el egymástól, nem mellesleg, ha nem javul a kapcsolatotok, később bánni fogod, hogy miért nem próbáltad meg, ha még sikertelen is lesz a próbálkozás, akkor is ott van, az hogy megpórbáltad

2012. máj. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
56%

4-es vagyok, bocsi elolvastam.

nos velem az lett, hogy összeköltöztem a barátommal, aztán igényeltem egy albérletet

soha többé nem lakom otthon.

szerintem veled is ez lesz.

2012. máj. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Valószínű.. de én még csak 16 vagyok :S
2012. máj. 17. 21:14
 9/16 A kérdező kommentje:
Igazából öcsém miatta vesztünk össze (ő 7 éves) elég kötekedős típus.. :/ ikertesómmal veszekedtek valamin, az öcsém kiment a konyhába és azt hazudta anyámnak hogy meg lett ütve a háta, és sírást szimulált.. ere én nagyon begurultam és ikertesómat próbáltam védeni, anyámmal vitatkozni kezdtünk és egyre rosszabb lett a helyzet. ://
2012. máj. 17. 21:20
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért ennek vannak előzményei is szerintem,egy veszekedéstől nem fordul fel a világ.
2012. máj. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!