Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? 17 évesen kidobott...

Mit tegyek? 17 évesen kidobott az anyám a pasimmal együtt mert szerinte nem foglalkoztam vele, csak a pasimmal. És most választanom kell kivel maradok.

Figyelt kérdés

Nyavalyog h nincs pénze. Elmehetnék a pasimmal albérletbe. De lehet h anyám ebbe belerokkanna, és még van egy kisebb öcsém akire mindig én vigyázok. Tehát bűntudatom lenne ha elmennék. De az a tény h kidobott nagyon fáj, és hát a mondás úgy tartja nem akit már egyszer kidobtak az ne menjen vissza mert újra kidobhatják.

Hozzáteszem anyám egyedül nevel minket és egyedül keresett rendesen.A párom is dolgozik de sajnos elmegy neki az egész heti fizetése arra h ide vegye a kaját+fizesse az egyik számlát.


2011. aug. 2. 12:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
24%

valahol biztosan hibáztál, ha anyud ezt érzi, hogy vele nem törődsz. Szerintem vegyél egy szál, vagy csokor virágot, add oda neki, öleld meg, és beszéljétek át a dolgot:)


23N

2011. aug. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
De, csokrot neki!
2011. aug. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Már választottál, folytasd azzal az életed.

Anyukád, és tesód meglessz nélküled.

2011. aug. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%

Édesanya csak egy van. Örülj, szeresd addig amíg van! Ha már ő nem lesz, azok után csak a tesód lesz az, aki "a véredből való".

Barátod, férjed lehet több is! Fiatal vagy még!

Ha most esetleg sikerült is a mamádat "kiakasztani", azért hidd el, senki sincs, aki nálánál jobban szeretne!


Bármi történt, kérj tőle bocsánatot, beszéljétek át. Lehet, hogy ő is úgy érzi, hogy megérett az idő arra, hogy elköltözzetek, de akkor legalább ez közös megegyezés, és nem haraggal váltok el. És bármikor lesz visszautad is, ha esetleg úgy alakulna.

2011. aug. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Liriell válasza:
35%
Szerintem egészen egyértelmű, a család az egyik legfontosabb dolog amivel törődnöd kéne. Ha anyukád nem tud titeket eltartani abból a pénzből amit keres, akkor illene segíteni neki.(sokan dolgoznak 17 évesen, a diákmunka még nem is olyan megterhelő) Ha elköltözöl egy tüske fog megmaradni benne amit nehéz lesz kihúzni. Kidobott na bumm, nem hiszem, hogy komolyan gondolta volna. A másik ok amiért maradnod kéne az öcséd. Azt mondjuk nem írtad le, hogy a barátod nálatok lakik-e. :/ mert az lehet sok neki.
2011. aug. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
az előttem szólónak részben!! igaza van.. de mégis ki dobott, magadtól ne menj vissza. Ha annyira fájna neki hogy elmész már rég könyörögne h kérlek bocsáss meg és gyere vissza hülye voltam stb. de nem teszi. Úgyhogy nehogymár te kérj elnézést...
2011. aug. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Talán azért mondott olyasmit a mama, amit lehet kidobásnak is érteni, mert esetleg kihúztad nála valamivel a gyufát. Ha se nem dolgozol, se nem tanulsz, és esetleg még az otthoni melóból sem vetted ki a részedet, vagy nem annyira, amennyire egy 17 évestől elvárható, de lehet, hogy csak csúnyán visszafeleseltél neki. Nem hiszem, hogy egy édesanya komolyan gondolja azt, amikor ilyesmit mond.

Nézz a lelkedbe, mi volt az az esemény, ami után a mamád ilyesmit mondott. Én azt gyanítom, mégiscsak ludas vagy a dologban, és most ő várja, hogy bocsánatot kérj tőle.

2011. aug. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

Egy anya nem dobja ki a gyerekét...


Le kell ülni beszélni a gondokról, felvázolni a lehetőségeket, nem csak ajtót mutatni.

Meg a szülőkkel való törődés, ez nem kérésre megy, meg mi az elég? Meg nem választás elé állítással kell "kiérdemelni", kizsarolni egy gyerekből, hogy vagy szeretsz vagy mész...


A vére, akkor nem repteti, mert most épp tanulja az életet és hős szerelmes nem indok. Ha a pár teher, akkor meg kell kérni a fiatalságot, hogy kevesebbet lebzseljenek ott, legyen egy kis "szünet" is.

2011. aug. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Így van, anyaként hogy jön ahhoz, hogy kidobja a 17 éves lányát, csak azért, mert elhanyagolva érzi magát?

Menj a pasiddal, jobb lesz mindenkinek.

2011. aug. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
"A párom is dolgozik de sajnos elmegy neki az egész heti fizetése arra h ide vegye a kaját+fizesse az egyik számlát." A párod tart el Titeket?
2011. aug. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!