Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lehet az hogy most...

Miért lehet az hogy most rosszabbul viselem?

Figyelt kérdés
több mint egy hónapja szakítottam a barátommal. az első 1-2 hétben jól voltam, felszabadult most meg eluralkodott rajtam a hiányérzet. miért lehet ez, idővel csak könnyebbnek kellene lennie nem?
2012. máj. 18. 12:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Persze, könnyebb lesz majd. Mos előtörnek a régi emlékek, az együtt átélt jó dolgok, a sok közös program. Természetes, hogy hiányzik. De nem kifejezetten a fiú hiányzik, hanem maga a kapcsolat, vagyis ami azzal jár. Előbb utóbb elmúlik ez az érzés, addig viszont foglald el magad valamivel, ha nagyon szenvednél. És az jusson eszedbe, hogy megvolt az oka a szakításnak, jobb ez így. Tovább kell lépni. Keress magadnak hobbit, járj el barátnőkkel strandra, vagy amit szeretsz. Nekem pl sokat segített a kutyám is, sokat játszottam vele, sétáltattam, bicikliztem vele, találkoztam kutyás barátokkal. Azt csináld, amit szeretsz, és figyeld meg, azon kapod majd magad, hogy eszedbe sem jutott! Kitartás! :)
2012. máj. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!