Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek ebben a helyzetbe...

Mit tennétek ebben a helyzetben? Tudom, hogy igaza van Anyumnak és én is nehezen viselem. Mit tegyek anyósomékkal, anyámmal és a párommal?

Figyelt kérdés

Párom a szobában eszik és morzsál, billentyűzetek a morzsák miatt nem működnek jól, mertha haza érkezik egyből a netet kéri és azzal alszik el.

Anyum lakásában lakunk.

Párom nem fizeti a fűtést és a közösköltséget, csak annyit ad, hogy az áramra és vízre futja. A többi miatt már bíróságon van a nevem. Pedig munka után, állandóan késő este ön haza, mert a haveroknak maszekol.

Anyummal, fiammal és velem mocskosul beszél, szidkozódik.

A kádat nem mossa ki, a falakat összekeni a mocskos kezeivel, cipőhúzáskor felteszi a szekrényre a lábát vagy cipővel mászkál bent a szőnyegen is, ha pár órára rá megy.

A kinti pólójában alszik és bent is azt használja, amiben kint melózik.

Jelenleg babát várunk és azóta durvultak el jobban a dolgok sajnos.

Anyum már rég besokalt, mert látja, hogy nem vagyok boldog, mert párom sokat veszekszik.

3 hét múlva születik a lányom és anyum most akar kitenni a lakásából.

Azt mondja, ha nem engedem el a páromat, akkor mehetünk Vele.

Páromnak jár a pofája, hogy örüljön, hogy nem áll a 3 szobás lakás üresen és szidja anyumat is. Persze én is aláírom, hogy lelakta a fehér falakat és fehér tapétákat, mert kézmosásért is könyörögni kell Neki.

Most anyósomhoz jöttem, anyum felhívott telefonon és azt mondta, ha haza megyek megver, hogy olyan helyre járok, ahol utálnak.

Azt észrevettem, hogy apósom is rosszat akar a fiának, mertha hozzám közeledik vagy ha én közeledem a páromhoz, mindig rászól, hogy ne piszkáljátok egymást. Tegnap meg azt mondta Neki, hogy ne Colát igyon, mert az rosszabb, mint a szeszesital és nyomta a kezébe a sört, meg a pálinkát is.


2011. jún. 13. 14:05
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%

Ebbe a "kapcsolatba gyereket szülni...."


Nem értem én azt veszem itt észre,hogy néhány nő kifejezetten szereti, ha lábtörlőnek nézik....mert másképp nem tűrnék ezeket el...

2011. jún. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%
A pasit rakd ki, te meg menj haza anyádhoz.
2011. jún. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%
Egy anya mindig jót akar a gyerekének, ugyhogy én is anyukádnak adok igazat. Viszont furcsállom, hogy partner vagy ebben a pároddal. Eleve hogy tudsz egy ilyen emberrel élni, és még a 2. gyereket is megszülni NEKI? Nem lenne gusztusom egy koszos, mocskos emberrel lefeküdni, aki abban a pólóban alszik el, amiben kint melózik. Durva nagyon. Az igénytelenség netovábbja. Mivel már a 2. gyerekkel is terhes vagy, két válaszutat látok. Vagy együtt maradsz a pároddal és elviselitek őt, úgy ahogy van (változni gondolom nem fog), vagy hazamentek a párod nélkül az Anyukádhoz a 2 gyerekkel.
2011. jún. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%

Hát én sem értem, miért jó egyes nőknek, hogy a khm "párjuk" egy darab semmiként kezeli őket.

És még gyerekkel is megajándékozod. Hurrá.

Milyen tanácsot lehet adni? Ha lenne eszed, és nem igényelnéd az elnyomást, már rég külön lennétek.

2011. jún. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%
hát ne haragudj de én azt a mocsadékot rég nem nevezném páromnak.menj haza anyukádhoz és ott legalább egy nyugodt normális életetek lesz.figyuka én is apa nélkül nőttem fel és egyáltalán nem hiányzik!!!!a fickó meg repüljön...
2011. jún. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
100%
szerintem próbáld meg elhagyni..vagy ülj le vele és bezséld meg hátha tudsz rá hatni..ha télleg ilyen igénytelen akkor a gyerekek is ezt fogják látni, és felnőttként nehogy az apjuk példáját kövessék....menj haza anyudhoz és ha szeret utánnad megy és leszokik ezekről a szokásairól...hameg folytatja ezt még addig dobd kiamig lehet..
2011. jún. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%

"Nem lenne gusztusom egy koszos, mocskos emberrel lefeküdni, aki abban a pólóban alszik el, amiben kint melózik. Durva nagyon. Az igénytelenség netovábbja."


Ez szerintem azt jelenti, hogy a nő ugyanilyen igénytelen! Szerencsétlen gyerekek...:(

2011. jún. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:

Nem a helyzetet szeretem, hanem a páromat sajnos. Én is nehezen tűröm.

Régebben Ő nem volt ennyire ilyen...

2011. jún. 13. 14:20
 9/37 anonim ***** válasza:
100%
Amiket leírtál, azok alapján a 'párod' szörnyű ember lehet, őszintén mi az amit szeretsz benne??? Szörnyen bánik veled, arról nem is beszélve, hogy sem téged sem az édesanyádat nem tiszteli, akinek a lakásában él. Anyukádnak adok igazat, jobb egy ilyen embertől mihamarabb megválni.
2011. jún. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az esetben (ha tényleg ennyire szereted a pasidat) akkor maradj vele apósodéknál. De az igazi az lenne, ha külön laknátok, se apósnál, se anyukádnál, így nem lenne állandó feszültség otthon. Max. köztetek, de azt jobb, ha tudod, hogy a gyereknek iszonyúan árt, ha feszültségben nő fel.
2011. jún. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!