Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt most mi? Mire véljem ezt...

Ezt most mi? Mire véljem ezt a viselkedést?

Figyelt kérdés

Barátnőm azt állította, hogy párom megcsalt. Biztos forrásból tudja. (Nem látta senki, a nő mondta, akivel párom állítólag megcsalt) Számon kértem páromat. Azt mondta nem csalt meg, engem szeret és nagyon rosszul esik neki, hogy én inkább egy idegennek hiszek mint neki. Erre annyit válaszoltam, hogy nekem is rossz, de nem tudom kinek higgyek és nem akarom, hogy hülyét csináljon belőlem.

Azóta a beszélgetés óta nem keresett, pedig ez még d.e. volt. Azt sem tudom mi van vele! Most nem neki kellene pedáloznia? Nem bizonyítania kellene az igazát?



2012. máj. 19. 00:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha megvádolod, akkor nem neki kell bizonyítania az ártatlanságát, hanem neked kell bizonyítanod az ő bűnösségét. Ez jogilag is így van, és emberileg is ez lenne a helyénvaló.
2012. máj. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És most mit csináljak? Nekem kellene felhívnom? Én soha nem kerültem félreérthető helyzetben, neki már nem ez az első.
2012. máj. 19. 00:20
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
Kérj tőle bocsánatot. A barátnőd jól alátok tett, de még menthető a helyzet.
2012. máj. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Új barátot keresnék.
2012. máj. 19. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Salx Narval ***** válasza:
100%
Hát, ha engem vádolna meg a párom hűtlenséggel, alaptalanul, nem hiszem, hogy az lenne a reakcióm, hogy eltűnök a színről. Miután elmondtam, hogy nem csaltam meg és ő ezt követően is vádolna, hisztizne, velem , akkor előfordulhat, hogy én is ezt tenném. Természetesen rosszul esne, hogy nem hisznek nekem, de azért a büszkeségem nem engedné, hogy sokáig morogjak és azt hiszem pontot tennék az ügy végére, mármint egyértelműen tisztáznám magam, ha kell akkor szembesítéssel is. Tudom, hogy ez nem segítség és mi férfiak sem viselkedünk egy-egy adott helyzetben egyformák, de nem tudhatjuk mi történt valójában nálatok, ezt csak ti tudjátok tisztázni. Én a helyedben elfogadnám amit a párom mond, hiszen egy kapcsolatnak a bizalomra kell épülnie, különben megette a fene az egészet. Nézd, ha mégis megtette, akkor máskor is megteszi,ez ellen nem igen tehetsz semmit, max elhagyod, ha nem, akkor viszont éreznie kell, hogy neki hiszel és ne másnak.
2012. máj. 19. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Elég hülyén álltál a dolgokhoz. Barátnőd szólt, oké, de mit gondoltál, amikor lerohantad? Hogy bevallja, ha titkolta eddig? Persze, hogy a barátnődet hazugozza le. Inkább óvatosabbnak kellett volna lenned, nem elmondani, hanem jobban figyelni, apró jeleket, hogy lehet-e alapja. Ha már van elég bizonyíték a kezedben, akkor elé állni.
2012. máj. 19. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

-ha nem csalt meg,akkor épp sértődött,és várja hogy kiengeszteld



-ha megcsalt,akkor szokásos taktika hogy játssza a sértődöttet,te kiengeszteled,és elhiszed h még ő van megbántva (dőltem be ennek,még neki állt feljebb hogy meggyanusitottam.Rá egy évre derült csak ki a teljes igazság,tényleg megcsalt)

2012. máj. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az,h. szóltál neki,h. mit hallottál,ez egy logikus dontés volt.A válasza?vagy igaz,vagy nem....ez most számodra nem derul ki.Ha megcsalt,akkor is ilyen dumát ver le,mert ez meggyozo.Ha nem csalt meg,akkor is.

Ha nem csalt meg,nem szabad ezen megsértodnie, mert az emberek sokszor fecsegnek ezt-azt.Ezért nem te vagy a hibás.Ha meg mégis megcsalt,akkor a lelkiismerete tartja távol toled.Mit csinálnék? Biztos nem hívnám ot, de ha o hív,olyan lennék mint régen,nem firtatnám az ugyet,sot,érezze hogy neki hiszek.Aztán jobban figyelnék rá...aprobb jelek....S ki az a no,akivel megcsalt?Ismered?Barátnoddel egyutt megkérdezhetnéd tole te is....ha már a végére akarsz járni.De én nem biztos,h.ezt tenném.

2012. máj. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!