Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mire véljem ezt a viselkedést?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire véljem ezt a viselkedést?

Figyelt kérdés
Régebben egy srác megpróbált felszedni, de én nem hagytam. Rá jópár hónapra azt vettem észre, hogy bámul, majd én is viszonoztam ezt a bámulást. Ám aznap este egy csajjal beszélgettem, és a srác odaszólt a barátnőmnek, hogy menjen oda hozzá(engem mintha észre se vett volna), előtte pár héttel odakiálltott egy csajnak, hogy még jön neki egy vallomással(engem meg megint semmibe vett), majd most pár napja ez utóbbi csajjal mentem, majd a srác megfogta a csaj combját.
2011. okt. 29. 11:55
 1/3 anonim ***** válasza:
talán annyi hogy rájött neked ő nem tetszik és ezért más csaj után nézet. nem ragadt le annál hogy téged meg hódítson
2011. okt. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De nem egy csajrol van szó; hanem 2 különbözőröl. Az egyik csajnak mostmár vőlegénye van, a másik meg, miután megfogta a srác a combját, azóta fel van háborodva.
2011. okt. 29. 12:08
 3/3 anonim ***** válasza:
hát lehet h fel akarja hívni a figyelmed.
2011. okt. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!