Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az már szerelem amikor szinte...

Az már szerelem amikor szinte gyomoridegem van minden reggel amikor láthatom? 20/f ( 8 hónapja vagyunk együtt. Sztem az )

Figyelt kérdés
2012. máj. 19. 10:37
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
8 hónap járás után kialakult a szerelem is (Y)...
2012. máj. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
2 héttel megismerkedésünk után már egymásba voltunk bolondulva :) mindent megtettünk h láthassuk egymást :) azóta ez csak erősödött :)
2012. máj. 19. 10:42
 3/8 anonim ***** válasza:
82%

Igen, valószínűleg az!:)

Bár emlékszem, nekem is gyomoridegem volt reggelenként, mikor megpillantottam a matektanáromat, és ő öreg, kopaszodó, szigorú tekintetű, csúnya férfi volt... Azt hiszem, nekem nem a szerelemtől volt gyomoridegem.:D

2012. máj. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%
Ez nem már szerelem, ez még szerelem :)
2012. máj. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%
Ez az igazi nagy találkozás, ne engedjétek el egymás kezét és vigyázzatok erre a a szép kapcsolatra!
2012. máj. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%
ha nem vagy benne biztos, és ezt gyakorikerdesek.hu-n kell megkérdezned, hogy megerősítsenek, akkor nem... már bocsánat, de jót mosolyogtam rajta:)
2012. máj. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
84%

6., meg is értem, kissé gyermekded. Egy kacsolatot a szerelem önmagában nem tesz széppé, de mindenki nagyon örül a kérdező boldogságának, végülis a cél az volt, hogy közhírré tétessük: a kérdező két hét járás után már bele volt bolondulva a párjába, és ez azóta csak fokozódott!


Ez valóban remek, de száz meg ezer ember elmondhatja ezt magáról.

2012. máj. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
5* nagyon vigyázunk egymásra :) és ha vmin elkezdünk vitatkozni nem az van h haragszunk a másikra vagy ráhagyjuk, hanem szépen megbeszéljük és általában 10-15 perc és minden a régi :)//Többiek: nem azért tettem fel ezt a kérdést mert nem vagyok biztos benne.. csak sokat szoktam hallani h a fiúk nem képesek szeretni meg nem törődnek 1 lánnyal sem.. nos itt a példa h van kivétel, mivel ő is úgy áll hozzám hogy törődik velem, ha vmi engem zavar, akk próbál tenni ellene. És én ezt becsülöm is benne.
2012. máj. 20. 07:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!