Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megváltozna a véleményed egy...

Megváltozna a véleményed egy ismerősödről/barátodról, ha megtudnád, hogy házas emberként szeretőt tart, ill. ő maga egy házas ember szeretője?

Figyelt kérdés
Nemet is írjatok légyszi.
2012. máj. 19. 18:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is megváltozna, természetesen negatív irányba.

26/N

2012. máj. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
meg. 27/nő
2012. máj. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Meg, mivel nem értek egyet ezzel a fajta életmóddal.

Még, ha tud róla a párja, mert nyitott kapcsolat, akkor is más lenne a véleményem, mert engem ez taszít.

2012. máj. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Az én értékrendem nem ilyen, de nem szoktam mások életébe beleszólni. A véleményem akkor változna meg, ha a róla alkotott képhez aktívan hozzátartozna, hogy megbízható, hűséges ember. Ha eleve nem ilyennek ismertem, miért változna meg? Akár így, akár úgy (ha nő az illető), azért a páromtól igyekeznék távol tartani. A páromban megbízom, viszont akinek semmi se szent...

21N

2012. máj. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
51%
Mivel most eléggé fel vannak lazulva az erkölcsök az egész világon, igazából nem nagyon lehet elítélni senkit. Ha valaki rossz döntést hoz, azt nem tudja azonnal, csak egy idő után derül ki...:( Másrészt, mindennek van vm oka. Manapság a legtöbb házasság nem olyan erős kötelék, sőt, egy csomó olyan emberrel találkozni, akiken messziről lehet látni, hogy na, ezeknek a házassága nemsokára véget fog érni, csak azért erőltetik még, mert belülről nem látják át elég jól, hogy milyen tarthatatlan a helyzetük. Ha két ember nem illik össze, akkor egy papír, egy szerződés, egy szertartás ezt a különbséget nem fogja összehangolni, és ha eddig nem tudták, az együttélés meg fogja mutatni a kettejük össze nem illését. Igazából az itt a gond, hogy nem kéne felelőtlenül szexelni, meg rögtön gyereket vállalni meg az anyakönyvvezetőhöz szaladni, hanem jobban át kéne gondolni, kivel/milyen emberrel kötjük össze az életünket, és akkor nem lenne ennyi házasságtörés, szeretői szerep meg válás.
2012. máj. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
33%
Ha testéremről, vagy közeli barátomról lenne szó, akkor nem. A tett nem tetszene, az embert ugyanúgy szeretném.
2012. jún. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!