Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A feleségemnek mostanában...

A feleségemnek mostanában nagyon fontosak lettek a külsőségek, már féltem az egészségét?

Figyelt kérdés

Hogyan értessem meg vele, hogy nekem így is szép, így is szeretem?


7 hónapos a lányunk, 2 hónapja nagyon kemény diétába és edzésbe kezdett. Mindenféle szarokkal keni az arcát, a testét. Nagyon túlzásba viszi. Én úgy látom, már vékonyabb mint a terhessége előtt volt.


Köszönöm


2012. máj. 20. 09:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
84%

Elsősorban magának szeretne megfelelni.Nekem is van 3 gyerekem és nem hagytam el magam.Egy nő maradjon ugyanúgy nő anyaként is.


Azért ken az arcára és a testére krémeket mivel a terhesség kiszívta a tápanyagokat a testéből.Nekem például a fogaim mentek teljesen tönkre és koronákat kellett csináltatnom mindre.

2012. máj. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
46%
Nem hogy örülnél,hogy nem hagyja el magát. Tudod hány férfi örülne ennek?
2012. máj. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
73%

Kedves Első, attól, hogy te beteg vagy, még nem lesz ez a normális hozzáállás...

Ha a Kérdező szerint a felesége túlzásba esik, akkor nyilván igaza van, hiszen ő látja!

Kérdező! Szerintem próbálj meg vele mindenképp komolyan elbeszélgetni erről. Ne futtában, hanem mikor mondjuk el tudtok menni kettesben valahova, mikor tényleg ráértek, és nem rohan közben ötször a gyerekhez, vagy telefonhoz, stb.

Mindenképp tudnia kell, hogy a te szereteted nem egy-két kilón múlik, és értenie, hogy az egészsége fontosabb ennél!

2012. máj. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
94%
Az orvosával egyeztetett? Az edzés szerintem nem árthat, de a kemény diéta szoptatási időszakban nem biztos, hogy jó. Mit értünk kemény diéta alatt egyébként?
2012. máj. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
3%

tanácsold neki, hogy napi 2 lágytojás fedezi a mindennapi szükségletek minimum vitamin és ásványi tartalmát és azt ne hagyja ki semmiféleképpen. lehetőleg reggeli előtt igya meg.

többet nem tudsz tenni. a lágytojás az az amiben tudsz neki segíteni és nem fog tönkremenni...

remélem egy idő után lenyugszik mielőtt az egészségével fizet a tettéért...

2012. máj. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Ki a tököm pontozta le az elsőt????


Igen, örülök neki. De jobban örülnék, ha egészséges lenne mint hogy szép. Sosem volt kövér, túlsúlyos sem.

Nem tudom, hány kiló és cm, azt meg pláne nem hogy hány cm a csípője, melle. Nem ettől függ, hogy szeretem-e.


A krémeket azért használja a testére, hogy vékonyabb legyen, az arcára pedig a ráncok ellen.


Ismétlem: nem azzal van a bajom, hogy mit csinál, hanem hogy van hogy 3 napig csak vizet iszik pl. Túlzásba viszi, ezzel van bajom.

2012. máj. 20. 09:45
 7/20 anonim ***** válasza:
94%
Ha még szoptat akkor a babától veszi el a tápanyagokat.. Ez nagyon nem jó dolog. Túlzásba viszi, mond el neki, hogy aggódsz.
2012. máj. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
60%
Kedves kérdező! Ezek szerint a feleséged már 5 hónaposan sem szoptatott, sőt talán előtte sem. Nem leszólás akar lenni, csak megállapítás, ugyanis nyilván tisztában van vele, hogy ha szoptatás alatt kezd fogyózásba, a szervezet méreganyagokat választ ki, amit az anyatejjel egyenesen megy a baba szervezetébe. Nem értem én a mai nőket, nem tudják megélni az anyaságot, mert az alakjuk annyira fontos, egy éves koráig inkább a gyerekkel kellene foglalkozni, nem mondom, hogy ne legyen ápolt, igényes, de a szülés után ne a fogyókúra legyen már az első, hanem a gyerek. Sarka Kata mizéria, az is inkább nem szoptatott, csak hogy újra gereblye legyen. Nem azt mondom, hogy nem lehet ésszerűen odafigyelni a táplálkozásra, és a tornára, mert ez jót tesz a kismama lelkének, testének, csak ennek nem szabad elsődlegessé válnia.
2012. máj. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
89%
Az elsőt? Szerintem mindenki.
2012. máj. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
5 hónapig csak szoptatott, akkor volt egy műtétje ami után 1 hétig gyógyszert kellett szednie. Azóta nem szoptat és akkor kezdődött ez a mánia.
2012. máj. 20. 09:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!