Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám szerintem megcsalja...

Kazsemestor kérdése:

Anyám szerintem megcsalja apámat, mit tegyek, kinek szóljak?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Konkrétan nem láttam még pasival anyámat,de arra utaló jeleket találtam.Én nem lakom már anyámékkal és hétvégére elutaztam,anyámat megkértem,jöjjön le hozzám,vigyázzon a macskámra.Tehát elvileg egyedül volt 1 napig itt.Node mire hazajöttem,anyám már visszament,telefonon beszéltünk csak.Amiket találtam:WC-deszka felhajtva,erőspaprika a hűtőben,2 féle cigicsikk a mosogatóban (anyám ilyen női vékony izét szív,meg volt marlboro is).Korábban is szembesítettük már tesómmal (kb 1 éve),akkor mindent tagadott.Apám nem tud semmit.Mit tegyek?

2012. máj. 20. 17:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
74%

Hát, gyönyörű, hogy a lánya házában teszi mindezt.

Vele kellene először beszélned.

2012. máj. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem ezek még nem bizonyítékok...

Mindenképp anyukáddal beszélj először ha nagyon nyugtalanít a dolog, de ne apádhoz fuss először.

2012. máj. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
33%

Nagyon szép család lehettek. :S

undorító!

2012. máj. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
48%
Én megmondanám az apámnak. Persze ezért majd le fognak szavazni, mert a hűtlen nőket más szemmel nézik a válaszadók.
2012. máj. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nagyon rohanhatott anyád haza, ha olyan kupit hagyott nálad. Legalább a hamutartót kiönthette, és elmoshatta volna.
2012. máj. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nem apád lehetett ott vele?
2012. máj. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

27 éves férfi vagyok,de amúgy mind1. :)

Nem ez a lényeg. :)

Igazából 2 éve már rossz a kapcsolatuk apámmal,apám nagyon sokat dolgozik (napi 12 óra) és általában az a napi program,hogy hajnalban elmegy,este megjön,eszik,fürdik,fekszik,TVzik.Hétvégente azért mikor otthon vagyunk náluk,akkor csinálunk közös programot,ha apám nem dolgozik hétvégén is.De anyám 2 éve állandóan provokálja apámat,hogy sose csinál semmit,stb,mintha meg akarná értetni velünk,hogy ne is csodálkozzunk,ha megcsalja.Igazából apámat sajnálom a legjobban,bár szerintem itt az a gond,hogy egyik sem enged a másiknak.Nem tudom,mit tegyek.Szerintem nem lesz jó vége és az a baj,hogy nem akarok egyik félhez sem állni...

2012. máj. 20. 17:45
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem a te dolgod. annyit esetleg mondj neki legközelebb, hogy vendéget ne fogadjon a te lakásodban
2012. máj. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

8.nak:

Igen,én is ezt érzem belül,de mostmár nem akarom szó nélkül hagyni.

Nekem is megvan a saját bajom,saját családom van,feleség,macska,stb.

De ha tesómmal jól gondoljuk,hogy már 2 éve itt szórakozik,én már ezt nem bírom.Tehát akkor inkább derüljön ki,váljanak el apámmal,de nem tudok már ennyit titkolni apám előtt.

2012. máj. 20. 17:50
 10/17 anonim ***** válasza:
Persze, világos. Bírom az ilyen nőket. Gondolom elkölteni szereti azt a pénzt, amit apád megkeres. Segítsen otthon? 12 óra mellett? Nem tudom, anyád dolgozik-e, de nyilván nem ennyit, szóval nem tudom, mire fel várja el, hogy annyi munka mellett még ő csinálja a házimunkát.
2012. máj. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!