Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem apám megcsalja édesanyámat, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Igaz nem élnek együtt, de nem rég kiderült, hogy az előző feleségétől nem vált el.Azt mondja hogy kint él 50 km re tőlünk és mindennap beautózik meg vissza, ez itt már kicsiit gyanús, erre 2 napja találtam egy blokkot a kocsijában ami 2000 ft-s cukrászdai számla, na most egyedül tuti nem evett meg 2000 forintnyi fagyit, és még sok hasonló gyanús dolog.Mit kéne tennem?
2011. aug. 28. 18:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne kavarj. Csak a balhé lenne. Még csak figyelj.
2011. aug. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem oldják meg maguk.Nem kell Neked robbantani.

Vagy szeretnéd a vitát a veszekedést,a haragot,amit Te csináltál??

2011. aug. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem igazából annyit szeretnék, hogy ha van valami akkor az kiderüljön és anyum végre hagyja el apám.
2011. aug. 28. 19:00
 4/5 anonim ***** válasza:
50 méter mélyen hallgass. Nem a te életed, ne avatkozz bele.
2011. aug. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
te szerelmi életedbe se szólnak bele vagyis nem szereted ha beleszólnak. akk te se tedd.
2011. aug. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!