Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy viselik a férfiak ha...

Hogy viselik a férfiak ha meglátják a régi nőjüket egy új férfival?

Figyelt kérdés
mondjuk szakítás után 1-2-3 hónapra rá? Közömbös vagy azért rossz érzés?
2012. máj. 20. 19:28
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Hát magunkban nem a legszebbeket gondoljuk róla!
2012. máj. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
10%

Miért lenne rossz?


Én már használtam a csajt, kihasznált és kidobott dolgokért nem szokás sírni.

2012. máj. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
31%
Sajnálom a balekot, de ugyanakkor örülök hogy már nem nekem kell elviselni a morcost.
2012. máj. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
34%
Én ugyan nem pasi vagyok,de engem Édesanyám arra tanított,hogy a megunt játékaimat adjam oda a rászorulóknak:DD'
2012. máj. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az én exem az öccsét ráküldte a páromra...pedig nem miatta szakítottunk, neki is tiszta volt. Utána még 3 hétig kiabálta utánam az utcán, hogy k.va vagyok.
2012. máj. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Rossz volt látni az utcán, ahogy más puszilgatta az arcát és a gyönyörű száját :S a többibe már bele sem merek gondolni :/ Ilyen jónőm az életbe többet nem lesz.Én voltam a f*sz, hogy kidobtam a saját hülyeségem és gyávaságom miatt....
2012. máj. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
ma 20:12 miért szakítottál vele?
2012. máj. 20. 20:15
 8/10 anonim ***** válasza:
A párom 3 éve, Ő szakított az exével, most van a lánynak valami komoly, ahogy megtudta, régi közös barátok által beszélt róla pár sort. 9 év együttélés után oké. Zavarta, mégpedig az, hogy a csaj új pasija az általa vett autóban feszít. Valahol pedig sajnálta, hogy bepánikolt, hogy egyedül marad,és belement egy furcsa kapcsolatba.
2012. máj. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Úgy viselik, mint a Forrest Gump-ban Den hadnagy, amikor kiosztják a kreténnek a hősök érdem érmét. "Háát, az igazság pimaszsága!". kb.
2012. máj. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Azon múlik, hogy a kapcsolatuk hogyan ért véget.

Ha a férfi hagyta ott a nőt, akkor közömbös vagy még tén örömteli is lehet. (Én kifejezetten örültem, amikor az általam elhagyott exem talált magának normális kapcsolatot. Mivel mi a szakítás után haverok maradtunk.)

Amennyiben viszont a nő a férfival szembemenve, nem kívánt módon szakított, úgy nyilván fájdalmas. Ha meg ugyan a nő a férfi akarata ellenére szakított, de már elég idő eltelt, netán a pasasnak is van új, akkor megint csak a közömbösség.

2012. nov. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!