Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ti a házias nőket...

Férfiak, ti a házias nőket szeretitek vagy azokat, akik inkább csak magukkal foglalkoznak?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a kettő nem zárja ki egymást, de azért aki nagyon sokat foglalkozik magával, esetleg karrierista, az nem igazán tud a házimunkával foglalkozni és fordítva. Nektek mi fontosabb egy nőben? Mert vannak olyan férfiak, akiknek az a lényeg, hogy a nő tökéletesen nézzen ki, ne legyen fáradt és ezért nem is várják el, hogy pl. főzni tudjon. De van olyan, akinek meg csak az fontos, hogy a nő meleg otthont biztosítson és nem muszáj, hogy mindig topon legyen.
2012. máj. 16. 12:47
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
Hát az utolsó 2 mondattal meg is válaszoltad a kérdésedet, miszerint van ilyen is meg olyan is.
2012. máj. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Azt fogják írni legtöbben, hogy legyen egy kicsit ilyen s, olyan is. De általában tényleg így van. Persze igaz, vannak pasik akiknek egyik fontosabb, másiknak másik, tehát a kérdés értelmetlen.
2012. máj. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%

Csak nem egy házias nő várja a megerősítést?


Jó meglátás, hogy mindkét fajta kelendő. És mindkét fajtát el lehet hagyni valamiért, meg lehet unni valamiért, épp ezért nem árt, ha az ember lánya az arany középutat keresi.

Azt azonban nem árt leszögezni, hogy attól, hogy egy férfi meleg otthonra vágyik, szeretne büszke lenni a feleségére más miatt is. Legjobb, ha az ember nem skatulyázódik be egyik tipusba sem, mert egy folyton lestrapált nő is lehet éppolyan ellenszenves, mint az, aki csak magával törődik. Utóbbi tipus teljesen jó kaland, mellékvágány lehet egy házias feleség mellett.


Azt sem árt elfelejteni, hogy a "mindent megadok neked" alatt nem feltétlenül a minden nap meleg vacsit, az állandóan csilli-villi lakást és tiszta, vasalt ruhát kell érteni. Így sosem leszel egyenlő társa, izgalmas párja a másiknak, ha csak ezekre koncentrálsz. Ha dolgozó nő vagy, és a párod is dolgozik, nyugodtan lehet felesben vinni a háztartást, az esti mosogatás helyett lehet néha esti kettesben borozgatós beszélgetést tartani. Én így képzelem azt a bizonyos arany középutat.


(Elnézést, hogy nőként beleszóltam, de itt viszonylag kevés a férfi, és köztülük is gyakran csak a nőgyűlölők szólalnak fel egy két pofátlan beszólogatás erejéig.)

2012. máj. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%

Páromnak fontosabb, hogy finom ebédet tegyek elé desszerttel, minthogy a frissen készült műkörmeimet mutogassam. Ezt ő mondta.

Én nem adok magamra különösebben, itthon elvagyok az elnyűtt ruháimban, de ő is ugyanígy van ezzel. Biztos, ha valami hiperigényes pasi lenne, kidobna a francba, de olyannal én sem foglalkoznék. Nekünk így megfelel, és ez a fontos. Engem nem érdekel, más nő hogyan csinálja.

2012. máj. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én igazából egyéni véleményeket kértem, hogy ti konkrétan melyiket preferáljátok..de akkor mindegy, válaszoljatok a többi kevésbé "értelmetlen" kérdésre.
2012. máj. 16. 14:54
 6/10 anonim ***** válasza:

A nő adjon magára, de nem kell túlzásba vinnie, ne foglalkozzon csak magával. A túlzottan önző nőt normális férfi nem tűri meg maratoni távon. Egy kis igényesség a nő részéről már elég, a férfinek úgyis az a nő a legszebb, akit szeret.

A házimunka közös tevékenység. Ha együtt élnek, akkor a munkát is meg kell osztani, ne várjuk el, hogy a nő dolgozzon a munkahelyén is és otthon csak ő törje magát.

2012. máj. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
az én férjemnek fontosabb h kipihent legyk és tudjak vele érdemben foglalkozni-meg a gyerekekkel-min t h főzzek,így én rendelem a kaját. vett mosogatógépet is h még több időm legyen magamra és rájuk.
2012. jún. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
inkább várjon egy ápolt feleség,mit egy jó vacsora. ne cicomázza magát állandóan,de nekem ez a fontosabb. nem fontos h tud-e főzni pl.
2012. jún. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"aki nagyon sokat foglalkozik magával, esetleg karrierista, az nem igazán tud a házimunkával foglalkozni és fordítva."


És a karrierista férfi tud a házimunkával foglalkozni? Egyébként nem feltétlen karrierista az, aki szereti a munkáját, és fontos neki, amit csinál. Tessék szépen elosztani a feladatokat! Mi az, hogy egy nőnek választani kell a házimunka és az önmagával foglalkozás/ karrier között? Egy kapcsolatban mindenki döntse el, hogy neki mi a fontos, mennyit tud vállalni és milyen téren, és a felek kölcsönösen segítsék egymást ennek megvalósításában.

2012. jún. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

"Azt sem árt elfelejteni, hogy a "mindent megadok neked" alatt nem feltétlenül a minden nap meleg vacsit, az állandóan csilli-villi lakást és tiszta, vasalt ruhát kell érteni. Így sosem leszel egyenlő társa, izgalmas párja a másiknak, ha csak ezekre koncentrálsz."


Milyért zárja ki ez hogy izgalmas párja legyek a pasimnak ha netán én nem gürizek munkahelyen hanem otthon rendbeszedem a házat és meleg étellel várom a páromat haza????Csak akkor lehetek egyenlő ha melózok,házimunkázok másodállásba,gyereket nevelek,+ba igényesen csinos vagyok meg jó szerető is???

2012. aug. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!