Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Férfiak miért nem hordhatnak...

Férfiak miért nem hordhatnak ma, a régi korok díszes gyűrűit? Hatalmas pecsétgyűrűkre, kövesekre gondolok.

Figyelt kérdés
2011. dec. 27. 15:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Hordhatnak, senki nem tiltja. Csak 1. kissé, hogy is mondjam, bu..s, 2. valszeg nem pár ezer ft :D
2011. dec. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Édesapám és a barátom is hord monogramos pecsétgyűrűt. Nincs vele semmi gond ^^ (Bár, köveset nehezen tudnék elképzelni.)
2011. dec. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hát igen, azonnal rásütik az emberek azt a bizonyos jelzőt :)

De ha találnék egy nagy láda kincset, amiben lennének ilyen drágaköves gyűrűk, akkor nem érdekelne, hogy mit mondanak. Egy ilyen gyűrűért már lehetne venni egy jachtot.

2011. dec. 28. 09:28
 4/7 anonim ***** válasza:

Micsoda? Én pont azt hallom mindenhol a szalonosoktól, hogy újra kezd divatba jönni a férfiaknál a pecsétgyűrű, vagy azok a nagy kövesek is és azt rendelnek.

Nálunk a cégnél is azt viseltek a férfiak egész nyáron, (most is de akkor volt itt nálunk nagy divat :D). SOHA eszembe nem jutott, hogy b.zis!!!!

Én csak azért nem viseltem, mert felvettem és olyan idiótán éreztem magam, nem volt praktikus. Bár én amúgy is a karkötőket szeretem, a gyűrűt ritkán viselek.


Szerintem nagyon jól tud kinézni egy ilyen gyűrű, pláne valami jó inggel (mert nyilván nem pólóval veszi fel az ember). Persze ezt is tudni kell viselni, szóval kis félénkeknek nem ajánlott, mert ha nem vagy elég domináns akkor tuti lesz olyan aki belédköt vagy gúnyosan megkérdezi miért viseled és kellemetlen, ha nem tudod teljes nyugalommal lekezelni az ilyen p.csöket.

2012. jan. 2. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért ne hordhatnának? Nincs azzal semmi gond. Mindenki azt visel, amit akar, ami tetszik neki.
2012. nov. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én 18 éves korom óta folyamatosan hordok.


(40F)

2012. nov. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó: szerintem nagyon helyesen teszed, biztosan nagyon jól áll. Amúgy milyen? Köves, vagy sima pecsétgyűrű?
2012. nov. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!